2733
2739
عنوان

یخچال سفید بهتره یا سیلور؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4191 بازدید | 253 پست
ماتش پررنگ تره و لک هاش معلوم نمیشن؟

نمیدونم پررنگ تر باشه یا نه ، براقش قشنگ تره ولی هی باید دستمال بکشی ،اگه زیاد حساس نیستی همون براق بخر ، برو بازار ببین مات و براقشو 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیپوینت۲قلو خواهر شوهرم داره خیلی هم بی سلیقس اما خوب دست اون دووم آورده.پس مارک خوبیه.من خودم جهازمو سفید برداشتم و پشیمون نیستم.خونه رو دل باز می‌کنه سفید ولی یخچال منم۲قلوع مارک بکو عالیه ها.من هنوز چند تا میوه عیدم مونده نه تغییر رنگ داده نه مزه

2728

وسایل برقی کلا سیلور یا سیلور مشکی گرفتم چون بدم میاد زرد میشن یا لک میشن،وضعیت اقتصادی جوریه ک میدونم وسایلمو باید سالها داشته باشم،پاکشوما رو قبول دارم و ب همین دلیل پاکشوما گرفتم وسایلمو و راضیم

یخچال قبلی خودم سفیده و راضی بودم ازش ولی بعد از ۱۰ سال بعضی جاهاش زرد شدن  میترسم سفیدای الان ...

نمیدونم 

مامانم داره ۱۷ سال بیشتره تغییر‌که نکرده

عمم اینا هم همیطور داداشم سفید داره ندیدم همشون بالای ۱۰ سال هست

مارک یخچال من امرسان خیلییی هم ازش راضی هستم

2740
هیمالیا به صدا معروفه ۲ نفر دارن از آشناها خیلی از صداش مینالن 

برا ما ک صدا نمیده ولی در کل لوازم برقی شانسیه

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
دیپوینت۲قلو خواهر شوهرم داره خیلی هم بی سلیقس اما خوب دست اون دووم آورده.پس مارک خوبیه.من خودم جهازم ...

چقدر خوب 

اتفاقا این فروشندهه بکو رو هم گفت خوبه ولی گفت بنس ازین بازم بهتره ولی ای داد ازین قیمتااا

2706