2733
2734
عنوان

یخچال سفید بهتره یا سیلور؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4191 بازدید | 253 پست

من الکترواستیل دارم خوبه سیلور هم هست لک نمیشه ولی جدیدا میخام ایکس ویژن ساید بگیرم چون تو دیج کالا نظرات خوندم نسبت ب بقیه مارک ها بهتر بود و صدا نداشت موتورش

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
من خونه بابام سيلور داريم. خيلي لك ميشه. ولي اگر سفيد ميگيري خيلي بهتره. ولي بايد با كابينت و اينا ه ...

خونه ی اجاره ای که نباید رنگ کابینت رو در نظر بگیری 

سفید میترسم بعد از یه مدت زرد بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ رنگی مثل سفید شیک نیس اشپزخونه رو‌خوشگل نمیکنه من. هیچ‌رنگیو به سفید بخصوص تو اشپزخونه ترجیح نمی ...

آره سفید خیلی خوبه به شرطی که بعد از چند سال زرد نشه

2731
خونه ی اجاره ای که نباید رنگ کابینت رو در نظر بگیری  سفید میترسم بعد از یه مدت زرد بشن

اها

عزيزم نمفهميدم اجاره ميشينيد. فك كردم شايد واسه جهاز يا واسهرخونه خودتون ميخواييد

ولي نهايت پيشنهاد من سفيده. خونه عموم سفيد دارن. هيچ وقت نديدم زرد بشه.  با اينكه روبروي پنجره و نور خورشيد بود. 

فك كنم رنگ سفيدي كه واسه يخچال ها بكار ببرن جوريه كه به اين راحتي ها زرد نميشه. خونه عمم و يكي ديگه از عمو هام سفيده. ولي زرد نشده

🫠
من الکترواستیل دارم خوبه سیلور هم هست لک نمیشه ولی جدیدا میخام ایکس ویژن ساید بگیرم چون تو دیج کالا ...

نمیدونم والا چه کنم 

این فروشنده به من گفت فعلا حرف اول رو تو بازار همین مارک میزنه چون بردش کره ای هست 

اصلا بدجوری دودل شدم 

والا دودل هم نه چند دل  

2740
اها عزيزم نمفهميدم اجاره ميشينيد. فك كردم شايد واسه جهاز يا واسهرخونه خودتون ميخواييد ولي نهايت ...

از من بعد از ۱۰ سال دورشون زرد شده 

ولی خودم دلم سفید میخواد ولی ترس از زرد شدنش دارم

از من بعد از ۱۰ سال دورشون زرد شده  ولی خودم دلم سفید میخواد ولی ترس از زرد شدنش دارم

ميتوني بعد از اينكه زرد شد از اين كاورا هست كه جديدا مد شده به يخچال و كابينت ميزننا،از اونا بزني. مثل يه ورق نازك ميمونه منظورمه

🫠

داداشم اینابراشون  ایرانی گرفته بودیم انقدرررر زنداداشم تعریف میکنه بعد اینهمه سال

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
اگه سایدبایدسایدمیخوای بگیری سیلور خیلی خوبه،سفیدا عین یخچال پلاستیکی میمونن. آره من اسنوا۲۷فوت گرف ...

عه منم ساید ۲۷ خریدم

ولی خوشگله سیلورش

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2706