2737
2734
عنوان

امروز صبح باشوهرم بد جور کتک کاری داشتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 17434 بازدید | 443 پست
بابات موقع دعوا خونتون بود؟؟؟

نه همسایمونه.حتی بهش زنگ زدم گفتم بیا نجاتم بده در حیاط و دخترم باز کرد.فقط ازدور نظاره گر بود و شوهرم هی میزد.

خداوندا تویی حامی وحاضر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما خودت شیرزنی به کمک و زور و بازوی هیچ مردی هم نیاز نداری. خودتو بی پشت و پناه تصور نکن. خیلی زنا ...

تاجایی که خورد منم زدم. واسه معذرت خواهی میگه یه دعوا بوده من زدم توهم زدی. بیشعور بی شخصیت نمیگه که روح و روانمو داغون کرد با این کارش😭

خداوندا تویی حامی وحاضر
2731
تاجایی که خورد منم زدم. واسه معذرت خواهی میگه یه دعوا بوده من زدم توهم زدی. بیشعور بی شخصیت نمیگه که ...

چی بگم 

رفتار بابات عجیبه اینکارش باعث میشه شوهرت وقیح تر بشه

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

البته بنطرم منم اگه جای بابات بودم دخالت نمیکردم ، نهایتا دوتا داد میکشیدم که بس کنید ، یاپامیشدم از خونه میرفتم بیرون که نبینم 

چون درکل خانواده ها دخالت نکنن بهتره همونطور که اکه مادر شوهرت بود نباید دخالت میکرد و باید نهایتا جدا میکرد ، فکز کن شوهرت پسفردا دربهترین حالت ممکن میرید زیر یه سقف دوباره یادش میره چی بینتون گذشت ولی هیچوقت یادش نمیره بابات هلش داد یا فحشش داد یا زدش و این عقده میشه براش و تا اخر عمر میکوبه تو سر زندگیتون 

بابات بنظرم کار بدی نکرد 

تلبهفجای تعجبه که چجوری شوهرت روش شد جلو بابات بزنت

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
تاجایی که خورد منم زدم. واسه معذرت خواهی میگه یه دعوا بوده من زدم توهم زدی. بیشعور بی شخصیت نمیگه که ...

نه خوب کردی که جلوش وایسادی و قوی بودی. شما خودت پشت و پناه خودتی. درمورد طلاق تعلل کن عزیزم. میدونم عصبی و ناراحتی ولی بیین تو کل سالای زندگی کتک میزده اگر نه پدرشو بابت این یبار پدرشو دربیار بعد ببخش 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
از صبح مث صگ داره دنبالم میکنه که گ و ه خوردم . اشتباه کردم. تو کلانتری دست و ماچ کرد.گفتمبرو گمشو ک ...

کار خوبی کردی 

خیلی خوشم اومد از حرکتت ،اگه اینکارو نمی‌کردی میشدی ی زن تو سری خور

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

[QUOTE=336604652]چی بگم  رفتار بابات عجیبه اینکارش باعث میشه شوهرت وقیح تر بشه[/Qبابام سر مسائل مالی که باشوهرم پیش اومده دوست داره من طلاق بگیرم. که بقیه پول و هاپولی کنن اون و پسرش. ولی من تاپول و از بالام نگیرم طلاق نمیگیرم. طلاق هم طول میکشه بیام وبرم.

خداوندا تویی حامی وحاضر

شما فردا آشتی می‌کنید هرکس دخالت کنه آدم بده میشه ولی برای کتک حتما باید مداخله می‌کرد بابات

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
البته بنطرم منم اگه جای بابات بودم دخالت نمیکردم ، نهایتا دوتا داد میکشیدم که بس کنید ، یاپامیشدم از ...

عزیزم این حرف برای دعوای ساده یا نهایت جبغ و داد زن وشوهریه. پدری که ببینه دخترشو جلو روش وحشیانه کتک میزنن و کاری نکنه خیرخواه نیس بی غیرته

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706