2733
2739
عنوان

امروز صبح باشوهرم بد جور کتک کاری داشتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 17434 بازدید | 443 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نفهمیدم. برادرت با زنش مشکل داره ، چرا شوهرت سر شما عصبی شده؟

نه سر یه معامله شوهرم وبرادرم باهم دعوا کردن. زنشم تو دعوای اینا موش میدوعوند .تلافیش و سر من درآورد که تو همه پولا منو میدزدی میدی ب خانوادت.

خداوندا تویی حامی وحاضر
2728
چرا بره قهر وقتی خانوادش حمایتش نمیکنن بهترین کارو انجام داد حتی اگه دیه نگیره شوهره حساب کار دستش م ...

منظور من اینه چطور میشه شکایت کرد و پزشک قانونی و... اما باز توی یک خونه زندگی کرد؟ با این وضع بازهم غذا پخته میشه؟ لباس آقا داخل ماشین انداخته میشه ؟ یا نه کلا انگار تو یک خونه زندگی نمیکنن و همدیگه رو نمیبینن؟؟ ایناس که برام عجیبه و سوال شده

میشه برای اینکه خدا یه بچه سالم بهم بده برام صلوات بفرستید😔.                                                                     ۳بار سقط داشتم💔💔
بابام همسایه دیوار ب دیوار ماست. این عقده جنگ با برادرم و زنش و سر من خالی کرد آشغال

متاسفم بخاطر رفتار پدرت

خوبه که خودت از پس خودت بر اومدی 

حالا پدرشو درمیارن حساب دستش میاد دیگ دست رو زن بلند نکنه

نه سر یه معامله شوهرم وبرادرم باهم دعوا کردن. زنشم تو دعوای اینا موش میدوعوند .تلافیش و سر من درآورد ...

بله دوباره خوندم فهمیدم

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2738
خوبه که دیدی کسی نداری حداقل رفتی شکایت پزشک قانونی..حالا شوهرت میگه با خودش درسته خانواده حمایت گری ...

آره داد زدم گفتم فک میکنی من بی کسم. من قانون و دارم. الان عین صگ التماس که تو رو خدا ازشکایتت صرفه نظر کن

خداوندا تویی حامی وحاضر
شوهرت حمله عصبی بهش دست داده. حالا میخوای چیکار کنی؟ طلاق میگیری؟ 

غرورم و پیش خودم شکسته. اصلا حالم بی نهایت بده. نه از کتک از لحاظ روحی😭😭😭

خداوندا تویی حامی وحاضر
منظور من اینه چطور میشه شکایت کرد و پزشک قانونی و... اما باز توی یک خونه زندگی کرد؟ با این وضع بازهم ...

همسایه ی طبقه بالایی ما شکایت کرد دیه گرفت یه تک پوش سنگین باهاش خرید انداخت دستش همیشه جلوی چشم شوهرشه، با هم زندگی میکنن خانم غذا درست میکنه خودشو پسرش شامشونو میخورن غذای مرده رو میذاره روگاز میمونه هرکس کارای شخصی خودشو انجام میده

بهتون حق میدم واقعا سخته خانم،ولی کاش وقتی شما اخلاق شوهرتون رو میشناسین و میدونین که آدم منطقی نیس غذا رو میاوردین و بهش میگفتین که یادتون رفته بزارین یخچال و برا خودش که حالش بد نشه بهش نمیدین،ولی درکل رفتار شوهرتون خیلی چیپ و زشته،مرد واسه یه غذا این جوری غیر منطقی نباید رفتار کنه و به طرف مقابل اجازه صحبت نده 

از صبح مث صگ داره دنبالم میکنه که گ و ه خوردم . اشتباه کردم. تو کلانتری دست و ماچ کرد.گفتمبرو گمشو ک ...

من قبول دارم که کارش اشتباه بوده ولی کاری نکن که بعد پشیمون نشی خودتم داری میگی خانوادتت پشتت نیستن بعدم دختر داری بلخره ادم یه دفعه جنون میگیره از یجایی میزنه بیرون کارش اشتباه بوده ولی اگر پشیمونه قضیه کش نده.

❤️‍🩹 I`m ok 
متاسفم بخاطر رفتار پدرت خوبه که خودت از پس خودت بر اومدی  حالا پدرشو درمیارن حساب دستش میاد د ...

خدا پدر ومادر پلیسا رو بیامرزه. بی نهایت طرف منو گرفتن و گفتن کی و ضعیف کش کردی. پدرت و درمیاریم.

خداوندا تویی حامی وحاضر
2706