2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربشو نداشتم نمی‌دونم😂

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
2728

متاسفم برا اونایی که از این لفظ استفاده میکنن اگه کسی از این لفظ استفاده کنه تا حد امکان سعی میکنم باهاش حرف نزنم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

نمیدونم من سالهاست تو دور و بری هام ندیدم این کلمه رو بگن با ابن که خانوم های دهه پنجاهی مجرد هم داریم

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
2738

من اگه سرم میشد هیچ وقت ازدواج نمیکردم کارمیکردم خونه ماشین مجردی میگرفتم خالا این همه نسل اضافه شده به چه درد میخورن که من بخوام نسل اضافه کنم میرفتم سرکارخونه وماشین وعشق وحال بعد هم اون دنیا 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

واقعا واقعا خیلی زشته شماها خانومای تحصیل کرده و با سواد هستین 

تو جامعه ای که مردا طرف زن هستن 

شما ها با این افکار زن در برابر زن هستین 

ترشیده نمیگن ،مجرد میگن همین بله خانومی هم که طلاق گرفته بازم مجرد میگن ،به مادری که تنها زندگی میکنه هم مجرد میگن

کنایه و قدیمی و پوسیده ای کاش فکر نکنیم

اگه میگین مردم میگن (مردم ماهایی هستیم که کنار هم جمع شدیم ،هرکس باید فکرشو خودش درست کنه ) تا جامعه‌ای جای درست تری برای ما باشه

انسانیت مهمه🫂

۳۱ سالمه ب شدت احساس جوانی میکنم و پر از انگیزه م وبرای ازدواج چندسال دیگه برنامه. دارم نه الان

الان اهداف مهم تری دارم

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

باورتون میشه من۱۸سالم بود عروس های عمه ام سرسفره بهم گفتن ترشیده 

چقدر رفتم توی اتاق گریه کردم فکرمیکردم واقعاا ترشیده شدم سریه ماه بعدش عروس شدم به خاطر حرف همونا به اولین خواستگارم بعد حروف اونا عروس شدم عروساش خودشون ۱۳سالگی عروس شده بودن

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2706