2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همچین تفکری ندارم گلم  اون خانم گفت ۲۵ پایین تر خواستگار راه نمیدم شما گفتی البته اگر خواست ...

بد‌ متوجه شدی

منظورم اینه تا دخترت به سن ازدواج برسه بیست بیست و پنج سال دیگه معلوم نیست دیگه کسی مثل الان خاستگاری بره و احتمالا خیلی از سنت ها تا اون موقع عوض شده

ببین درسته الان یکسری نمیدونم روشنفکر هستن یا اداشو در میارن و اینا

ولی دختری که سنش بالا رفته اگه پولدار نباشه یا موقعیت اجتماعی عالی نداشته باشه

برای ازدواج مورد خوب کم هست براشون متاسفانه

ترشیده واژه درستی نیست اصلا دلایل مجرد بودن آدما فرق داره

2728

از همون سالی که فکر می کنن زن بدون مرد می میره،،چرا فکر می کنین زن بدون مرد ماسته که بترشه!!

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻

اونایی ک ب دختر میگن ترشیده ی عده آدم  بی فرهنگ عقب افتادن ک تو دوره قاجار موندن 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2738

هول شوهر کردن نباش

مهمتر از شوهر کردن با ادم خوب شوهر کردنه

وگرنه عین نقل و نبات ریخته پسرای هول بی عرضه ایی که بخوان یکی صبح تا شب براشون بپزه بشوره اماده کنه

مهم اینه با کی ازدواج کنی

گاهی مجرد موندن حتی تا اخر عمر بهتر از ازدواج با یه آدم بی خاصیته

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌

مگه حتما باید همه ازدواج کنن 

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

از هیچ‌سالی،خوب شاید کسی اصلا دوست نداره ازدواج کنه، بعدم کسی که ۱۵سالگی با اولین خواستگارش ازدواج میکنه با کسی که ۳۰سالشه و مونده درس خونده و تحصیل کرده شده و شاغل و مستقله خیلی فرق داره ،چطور به کسی که اینقدر برای زندگیش تلاش کرده و موقعیت خودش رو بالابرده میگن ترشیده در صورتیکه خیلی هاشونم موقعیت های خیلی خوبی برای ازدواج دارن اما خودشون نمیخوان ازدواج کنن ،اینکه زود ازدواج کنی معنیش این نیست که از کسی که ازت دیرتر ازدواج کرده بهتری 

2706