2737
2739

ترشیده اصطلاح خوبی نیس

اما از ۲۱ به بعد دیگه دیر میشه برای دختر

نمیگم زیر ۲۱ خوبه اما جامعه ما جوریه دختر تا سنش کمه خواستگار خوب و زیاد داره

من بهترین خواستگارام و بیشترنش ۱۸ سالگی بود بااینکه اون موقع هیچ پیشرفتی نداشتم هنوز دانشجو نشده بودم خواستگار تحصیل کرده خوب میومد

اما الان ۲۲ سالمه کمیت و کیفیت اومده پایین

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس میشه ولی با تقدیر نمیشه جنگید نمیشه ک هوار زد بیاید منو بگیرید حیلیا بخاطر همین نیازا ازدواج اشتب ...

ولی این تقدیر مزخرف و تحمیلی هم زوره 😭 باهاش نمیشه جنگید کنارم نمیشه اومد

هر کسی گفت ترشیده ایشالا یه داماد شبیه حمید .توی فیلم شبی که ماه کامل شد قسمتش بشه ،قشنگ کیف دنیا و ...

البته که اگر پیرزنی این حرفو بزنه

شاید دخترش مقصر نباشه🤷

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
2731
چرا فکر‌میکنی همه مثل شما فکر میکنن و‌رفتار میکنن؟؟ هیچوقت این کلمه زشت رو‌واسه هیچکس بکار نبردم مج ...

از کجا فهمیدی من همچین رفتاری دارم 

من دقیقا اون چیزی که تو جامعه دیدمو میگم مطمئنا چند نفر استثنا هم هست

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
۳۳ ساله مجردم اصلا هم احساس شرم و خجالت و از دس دادن ندارم قسمتم نبوده واقعا نبوده هیچ شرایط سختی ه ...

متأسفانه برای مواردی که گفتید هم صفت ساختن که واقعاً دل آدمو میشکونه به زنی که طلاق بگیره بخواد دوباره جشن عروسی بگیره میگن کهنه عروس یا به کسی که بچه نداره میگن اجاق کور 

کاش آدما دهنشونو ببندن به وضعیت بقیه گیر ندن 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740
۲۵ دیر هست به نظرتون؟ 

۲۵خیلیم زوده 

وقتش همون وقتیه ک ادم سالم و درست سر راهتون قرار بگیره 

ای بابا از دست این نی نی سایتیا

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
چه همه فاز برداشتن رفتن رو منبر 😒تک تک شما اگه با یه دختر سن بالا مجرد دعواتون بشه زرتی همین کلمه ز ...

اصلا اینطور نیست عزیزم من حتی یک بار هم این کلمه رو به کار نبردم و به نظر من متاهلی آپشن حساب نمیشه خیلی از دوستای خودم چه خاستگارایی داشتن شرایطشون خیلی از همسر من بهتر،ولی ازدواج نکردن و مجردی رو ترجیح دادن مسخره نیست بهشون بگیم ترشیده؟؟

البته که اگر پیرزنی این حرفو بزنه شاید دخترش مقصر نباشه🤷

نه اون داماد نههه ما کلا به شوهر میگیم داماد تو شهرمون🤦 

فرق نداره ایشالا قسمت خودش😂😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اصلا کلا سوالتون مشکل داره چون اولویت ها و انتخاب های افراد متفاوته. زندگی که مسابقه نیست، با کسی هم ...

زندگی مسابقه نبست ولی این حس نیاز ادمو اذیت میکنه

از یه جایی به بعد زندگی بی معنی میشه

با ازدواج و خانواده داشتن معنی میگیره

نه سرکوب حس دوست داشته شدن و هزارتا نیاز جنسی و غیر جننسی

2706