2733
2739

طرف ما از ۳۵ ببعد بود قبلا اما الان پیر و جوون به این نتیجه رسیدن دختر خونه باباش بمونه بهتره تا بره خونه شوهر بار مسعولیت و غصه بیفته رو گردنش بنابراین کسی دیگ از این واژه ی زشت و بی معنا استفاده نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید خیلی ادمای احمقی باشن چنین چیزی بگن چطور ب پسرا نمیگن؟ توعم اهمیت نده برا خودت زندگی کن دهن م ...

نمیدونم 

همه هم سنام ازدواج کردن تو فامیل

کسی هم چیز بدی بهم نگفته اما احساس میکنم خیلی خجالت اوره که من مجردم فقط

الان خو ملت خیلی با افتخار میگن سن بالا دوست داریم ازدواج کنیم

من این اصطلاح رو دیگه جایی نشنیدم تو این دوره زمونه مگر از یک سری ادما که طرز فکرشون خیلی قدیمیه

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2738
ما ب این دنیا اومدیم زندگی کنیم چه مجرد چه متاهل  چه لزومی داره مجرد نباشیم

خب هرکس برای خودش دیدگاهی داره میتونه انتخاب کنه 

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
باید خیلی ادمای احمقی باشن چنین چیزی بگن چطور ب پسرا نمیگن؟ توعم اهمیت نده برا خودت زندگی کن دهن م ...

دقیقا 

چرا مردا هیچوقت نمی ترشن

کاش یکم زنا ودختران واسه خودشون ارزش قائل بودن

ترشیده مال ادمای کم عقله هیچکس ترشیده نیس هرکس بخواد مزدوج بشه میشه شرایط بلشه میشه نباشه مزدوج نمیشه ولی ترشیده هم نمیشه مگه همه باید ازدواج کنن ازدواج خوب باشه اره نباشه اصلا ارزش نداره طرف مجرد بمونه بهتره

عکس پروفایلم خودمم😍😍😍کسی کپی نکنه😉😘😘😘با تشکر❤✋️

مگه میوه ای که ترش کنی؟😑 خود تحقیری هم حدی داره

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
خودت چی فکر می‌کنی ؟

حالا کسی نه چیزی بم گفته نه نگران حرف مردمم

ولی خودم حس میکنم ادم سنش بره بالا خیلی چیزارو از دست میده

خیلیییی چیزارو 

احساس خجالت میکنم پیش بقیه با اینکه هیچیم کم نیست اما احساس میکنم همه فکر میکنن نگا هیشکی اینق اینو دوست نداره که به ازدواج برسه

2706