2737
2734

تواقدام هستم فرداهم موعدپریودمه هیچوقت قبل پریوداین دردرونداشتم پنج ماهه اقدامم وتواقدامم واین دردرونداشتم فقط ماه پیش وسط سیکل یه کوچولواین دردگرفت منوورفت یه دردوتیرکشیدن وحشتناک تومقعدم که نمیتونستم اون موقع حتی حرکت کنم به واژن ولگنم وتخمدانام هم میزدخیلی وحشتناک بودقبلش تخمدان چپم خیلی تیرمیکشیدوسوزش داشت بعداین دردشروع شدالان بهترشده وقطع نشدیعنی قابل تحمل ولی خیلی وحشتناک بوددردش فردامیخام پریودبشم ازترشحاتم میدونم پریودمیشم چون بیرنگ شده قبل پریودهمیشه ترشحاتم بیرنگ میشن البته کمی ترشح شیری هم باهاشون هست الان موندم این دردچیه الانم کمرم پایینش خفیف دردداره یعنی برای چیه  برای بارداریه برای پریوده کیست نباشه  

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
اون دردی که گفتی برای ماه پیش، تخمک گذاری بوده

کدوم دردگلم من امروزاینطوری شدم فرداهم موعدمه وخیلی هم احساس پری شدن وخیسی میکنم تخمک گذاری شب عیدبودتاصبح تموم شد

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا با جزییات تعریف  می کنی 

اگر حامله  هم باشی بهترین متخصص زن  هم نمی تونه تشخیص بده که تو الان حامله  هستی 

اگر نباشی هم  خودت احساست  این  هست 

اینجا  فضای مجازیه 

لازم  نیست 

تمام ترشحات بدنتون را جز به جز اینجا بیان کنید 

فرض کنید که همه  زن  باشند 

در کل شما استرس شدید دارید 

تا زمانی که اینکه این ماه حامله میشم  یا نمیشم 

اینقدر به خودت و اندام بدنت توجه می کنی 

حامله نخواهی  شد 

حاملگی در رهایی و توکل به خدا حاصل میشه 

2728
چرا با جزییات تعریف  می کنی  اگر حامله  هم باشی بهترین متخصص زن  هم نمی تونه تش ...

عزیزم واقعاببخشیدآخه خیلی دردداشتم خیلی گفتم یه چیزدیگه نباشه مجبورشدم توضیع بدم مگه حرفام بدوزشت بودشماتونی نی سایت یه چرخی بزن ببینیدازچیاکه حرف نزدن من به خاطرمشکلم ودردم پرسیدم نه بارداربودنم چون خودم مطمعنم باردارنیستم 

عزیزم واقعاببخشیدآخه خیلی دردداشتم خیلی گفتم یه چیزدیگه نباشه مجبورشدم توضیع بدم مگه حرفام بدوزشت بو ...

اشگال  نداره 

البته  که بله خیلی خانم  هم جزییاتی را بیان می کنند که مطلوب و شایسته  نیست 

اما اول استرس را کم کن 

باز خداوند در بهترین  زمان فرزندی  صالح و شایسته بهت  عنایت  بکنه 

وارد جزییات عملکرد خدا نشد 

اشگال  نداره  البته  که بله خیلی خانم  هم جزییاتی را بیان می کنند که مطلوب و شا ...

الهی آمین ممنون عزیزم