2737
2734
عنوان

کیا مثه من...

84 بازدید | 7 پست

تو سال جدید به دست لباس برا خدشون نگرفتن؟

شوهرم هعی سرگرمم می‌کنه میگ فلان تاریخ موعدش که میرسه باز دوباره به تاریخ دیگ ... قبل عید گف بعد ۱۳ میریم که قیمتا بهتر باشه از برج ۱ تا الان همینجور فق حرف میزنه نه پولی نه هیچی فق ی شارژ میزنه....تو عقدم

من خودم شاغل هستم، واقعا فشار اقتصادی زیاده، شرایط مالی همسرتون و برنامه های دیگه مثل تهیه مسکن و مخارج عروسی را هم مد نظر قرار بده، بستگی به شرایط مالی همسرتون داره و قول قرارهای خودتون قبل عقد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وضعیت مالیش چجوره؟

متوسط .. ولی تا پارسال همه چی اکی بود همیشه پول میزد میگفتم فلان لباسو میخام می‌خرید از امسال انگار گدا شده بخدا هرجا میرم لباس کهنه هامو می‌پوشم😔😔😔

2728
من خودم شاغل هستم، واقعا فشار اقتصادی زیاده، شرایط مالی همسرتون و برنامه های دیگه مثل تهیه مسکن و مخ ...

درسته ولی بخاطر عروسیت هیچ خرجی نکنی برا خدت و خانومت؟ اینکه نمیشه ..قول و قراری هم ندادیم راجب این موضوع از امسال اینجور شده 

متوسط .. ولی تا پارسال همه چی اکی بود همیشه پول میزد میگفتم فلان لباسو میخام می‌خرید از امسال انگار ...

خب عزیزم توعم درکش کن،فشار اقتصادی زیاده،الانم تو دوران عقد هستین یکم بیشتر بفکر پس انداز باشین که انشالله رفتین زیر یه سقف گذر زندگی سختتون نباشه

درسته ولی بخاطر عروسیت هیچ خرجی نکنی برا خدت و خانومت؟ اینکه نمیشه ..قول و قراری هم ندادیم راجب این ...

درست میگی، باهاش حرف بزن ، اگر بیشتر از یکساله هست که عقد هستید ، مقدماتش را آماده کن بريد زیر یک سقف

2740