2733
2739

چند نفرید  بدون مهمان /؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

گوشت دو کیلو 

مرغ هم دوتا سه هفته طول می‌کشه تموم شه 

ماهی هم دوتاسه نفریم پسرم زیاد گوشت خور نیست ولی تیکه حتما میدم بخوره ماهی ها رو هم هر سری سه تیکه میکنم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چند نفرید

سه نفر یه بچه دارم زیاد گوشت خور نیست 

ولی ی تیکه حتما سعی میکنم بدم بخوره

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2738

حساب نکردم تا حالا ولی مرغ رو بیشتر از گوشت میخوریم از ماهی ام که من خوشم نمیاد اگه مامانم درست کنه من غذام جداس

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن

سه نفر  و متاسفانه فقط انواع گوشت و برنج

همسر و پسرم ‌برخلاف خودم اصلا اهل غذاهای نونی یا گیاهی نیستن 

در حسرت یه کوکو یا خوراک بادمجونم 🫠🫠

دو کیلو گوشت دو کیلو چرخ کرده سه تا مرغ سه تا ماهی یه نصفه بوقلمون معمولا کافیه

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

در هفته ، دو یا سه بار غذای گوشتی درست میکنم که هر کدوم ۵۰۰گرم گوشت مصرف میشه ، یکی دوبارم غذا با مرغ در هفته ، بقیه ش یا از بیرونه یا کوکو و این چیزا ، نمیدونم در ماه چقد میشه جمعا 

2706