2737
2734
عنوان

بچه ها پنجمین ماهه چشم انتظاریمه و باز هم لکه دیدم🥺😞

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 45 پست
من با اینکه دوتا از بچه هام رو ماه اول اقدام باردار شدم،ولی یکی رو هشت ماه طول کشید،بدون دلیل... خی ...

منم خیلی ناراحتم الان 

نمی‌دونم شوهرم تو دلش چی میگه اگه بفهمه پریود شدم باز 

ولی ب این اعتقاد دارم ک همه چی ب موقع اتفاق میفته

اقایون درخواست ندن❌❌کسانی ک شخصیت ندارن ریپ نزنن❌❌کسانی ک هنوز تو بچگیشون موندن هم ریپ نزنن❌❌
بابا عجله نکن میشی بخدا من باردارم پدرم درومده انقد بالا میارم دعا کن وقتی حامله شدی حالت خوب باشه ب ...

اخه میترسم مشکلی داشته باشم 

اقایون درخواست ندن❌❌کسانی ک شخصیت ندارن ریپ نزنن❌❌کسانی ک هنوز تو بچگیشون موندن هم ریپ نزنن❌❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم عزیزم منم نداشتم اما ورزشایی مثل پیلاتس و فیتنس باعث فعال بودن بدنت میشه

اها ممنون

عزیزدلم الهی خدا بهت بچه ی سالم و صالح ببخشه شاید ب خاطر استرس یا تغذیه باشه ، سبک زندگیت رو سالم ک ...

ن میدونم ک نیستم 🥺

ممنون از دعات

2728
اخه میترسم مشکلی داشته باشم 

اصلا نترس تا یکسال طبیعیه بعدشم توی این زمونه انقد علم‌پیشزفت کرده کسی نیس بچه نداشته باشه گلم اصلا نگران نباش فقط پریود شدی تمام شد ب محض تموم شدن پریودت یک شب در میون رابطه داشته باشید اتم ده دیقه بده بالا

عکس پروفایلم خودمم😍😍😍کسی کپی نکنه😉😘😘😘با تشکر❤✋️
اصلا نترس تا یکسال طبیعیه بعدشم توی این زمونه انقد علم‌پیشزفت کرده کسی نیس بچه نداشته باشه گلم اصلا ...

اقدامام روزهای تخمک گذرایی یک شب درمیونه 

تا نیم ساعتی بلند نمی‌شدم از جام 

دیروز کار سنگین انجام دادم نمی‌دونم بخاطر اون شد😞

اقدامام روزهای تخمک گذرایی یک شب درمیونه  تا نیم ساعتی بلند نمی‌شدم از جام  دیروز کار سن ...

منم این اشتباهو کردم اتفاقا فقط روزای تخمک گذاری رابطه داشتیم ک دوماهم بیخود رفت ولی سر سوم ماه بعد پربود ی شب درمیون داستیم و شد😂

2740
نباید استرس داشته باشی باید بیخیال باشی تا بگیره اگه سنت کمه تا یک سال طبیعیه و نیاز به دکتر نیست ...

ن استرس ندارم اصلا بهش فکرنمیکنم ولی وقتی لکه دیدم دلم‌شکست 🥺

سنم کمه

منم این اشتباهو کردم اتفاقا فقط روزای تخمک گذاری رابطه داشتیم ک دوماهم بیخود رفت ولی سر سوم ماه بعد ...

جدی 

الان بارداری یا ب دنیا اومده نی نیت 

جدی  الان بارداری یا ب دنیا اومده نی نیت

بخداااا منم الکی روزام رفت سر تخمک گذاری سوم‌ماه بدون کیت بدون روز تخمک گذاری مرتب یک شب درمیون ریختیم و بالخره شد الان باردارم گلم رفتم چهارماه😍

بخداااا منم الکی روزام رفت سر تخمک گذاری سوم‌ماه بدون کیت بدون روز تخمک گذاری مرتب یک شب درمیون ریخت ...

ای جوونم خداا ایشالا  ب سلامتی بیاد بغلت 🥺

پسره یا دختر

منی که ساله اقدامم و نمیشه 🥲🥲 این ماه میخوام برم عکس رنگی بدم 

خدایا شکرت بابت همه چیز .......🦋🌱              هر آن كس كه بدم گفت .......... بدى سيرت اوست ....... وآن كس كه مرا گفت نكو ، خود نيكوست 🌱 حال متكلم از كلامش پيداست .... از كوزه همان برون تراود ، كه در اوست .....🍃🍃.                                                            
2706