2733
2739
اینو دیدم. اون چهره سبزه خندان رو هم دیدم. دیگه ندیدم

دقیقا

میشه برای اینکه خدا یه بچه سالم بهم بده برام صلوات بفرستید😔.                                                                     ۳بار سقط داشتم💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه هامن خودم قاطی کردم نمیدونم اینایی که میگن اولی دقیقا کدوم ومیگن

دونه دونه بزار پیش هر کدوم بنویس ۱,۲,۳

میشه برای اینکه خدا یه بچه سالم بهم بده برام صلوات بفرستید😔.                                                                     ۳بار سقط داشتم💔💔
اولی که شمامیگی شالش چه رنگی

همؤن اولی ک گذاشتیو میگم شالش یادم نیس تک رنگ نبود رنگش

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫ •️                          کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر

استارتر شما کلا دوتا عکس گذاشتی خیلی وقته منتظریم نمیزاری بریم 

2740
نه عزیزم سه تاگذاشنک

یدونه خانوم سبزه که می‌خندید دندوناش سفید بود یکی هم شال سفید مانتو آبی گذاشتی بعدی رو ندیدیم

بچه هامن خودم قاطی کردم نمیدونم اینایی که میگن اولی دقیقا کدوم ومیگن

پ دوباره بفرس و شماره بزن😐

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

هر سه تا بنظرم چهره کاملا معمولی و در حد هم دیگه ان 

2706