2733
2734
عنوان

ممن چه مرگمه؟؟؟

75 بازدید | 5 پست

همش به خدا میگفتم از این تنهایی خستم بسه دلم گرفته ی مرد خوب بیاد سر راهم 

اما وقتی طرف اومد زارت دیدم عه تنهاییی چقدر قشنگه😐

با اینکه طرف عاشقمه انقدر محبت دارع 

مثلا بهم میگه صدات مث ی قرص ارامبخش 

انقدر خوشم میاد بهم میگه قند شیرینک. 

خیلی با الفاظ قشنگ صدام میکنه تو اوج انفجارم ک هست بازم به روی من میخنده خلاصه کنم دستث دلبازه. پر محبتع. 

ولی من نمیتونم بهش محبت کنم به خدا قسم بهم میگه حتی به دروغ توهم بهم محبت کن اما من نمیتونم انگار همه ی خسو حالمو باختم به کسی ک دلمو شکست رفت با یکی دیگه 

انگار دیگه نمیتونم از کسی خوشم بیاد:) چیکار کنم این طفلک رو هم دیونه کردم 

اوج بدبختیم اینجاست ک فامیله🤦🏻‍♀️خیلی پسر با ادب محترم مهربون من تاحالا همچین پسری ندیدع بودم 

حتی میخواست هنوز ک هیچی نشده ماشینشو به ناممم کنه 🤦🏻‍♀️

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
پسره مشکل داره شک نکن 

ن متاسفانه چه مشکلی اخه؟؟؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همینکه هنوز نه به داره نه به باره میخواد ماشین به نامت بزنه معلومه خله یا محبت طلب  اتفاقا خیل ...

ن متاسفانه دوساله عاشقمه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40