2737
2739
عنوان

آیا فحاشی پیگر قانونی دارد؟

128 بازدید | 25 پست

دختر من به علت  بیماری ناخن هایش بلن نمیشه می‌شکنه و چرک می‌کنه و دستاش اگزما داره، و حالا بعد از 12سال تازه ناخن هایش بلند شدت

و امروز موسس مدرسه بهش گیر داده و گفته من گواهی دارم و گفته تو بیخود میکنی گواهی داری  پزشک نمی‌فهمه تابستان هر غل... میخوای بکن 

و جلوی مدیر ناظم .....

چه دیگر قانونی داره

دبیرستانش غیر دولتی هست 

باشهریه22ملیون

از لحاظ پول گفتم که بدونید مدرسه کمی نیست که این طوری رفتار کنه

پدرشون رو در بیار

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غلط کردی فحش حساب نمیشه ولی اگه توهین دیگه ای کرده بله میشه شکایت کرد

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2731
2740

الان اینجا واقعا مشکل شما غلط کردیه؟!

مهم تر از این به حرف پزشک و مشکل دختر شما احترام نذاشتن و اهمیت ندادن 

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

دخترم من بعد از جدایی همسرم و مادرش   استرس شدید میشه و هر وقت استرس میگره پاش کاملا بی حس میشه

و فبلت از جدایی همسرم هم  ناخن خوردن داشته . 

درد اینجاسات که میگه مامان من پاهام بی حس شد وبهم سه چهار بار گفتم برو بیرون از دفتر 

چه هار شدن غیرانتفاعی ها من دبیرستان غیرانتفاعی بودم معلمامون مرد بودن یکیشون با ما لج بود مارو از کلاس انداخت بیرون گفت اگه شما باشید من دیگه نمیام هفته بعدش مامان من و دوستم اومدن مدرسه یه دعوایی راه انداختن که ما پول میدیم معلم بیخود کرده انداخته بیرون مدیر مدرسه از مامانا معذرت خواهی کرد غیرانتفاعی این حرفارو نداره من سال پیش دانشگاهیم موهامو  رنگ کردم هیچکس چیزی نمیگفت کوتاه نیا اصلا توی غیرانتفاعی حق با شماست داری پول میدی تازه مدرک پزشکی هم داری 

بله پيگرد قانوني داره و خب تو اين مورد نياز ب شاهد داري ولي شما بايد از قبل ب مدير ميگفتي مشكل داري ...

موسس خودش میدونه ، چون اول سال مدارک پزشکی  رو دیدن ،مشکل من توهینی هست که به دخترم کرده 

و دخترم من نباید  استرس بگیره 

دخترم من بعد از جدایی همسرم و مادرش   استرس شدید میشه و هر وقت استرس میگره پاش کاملا بی ح ...

بهتره قبل اینکه شکایت کنید با مدیر مدرسه حرف بزنید و شرایط دخترتون رو توضیح بدید شاید بنده خدا خبر نداره 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706