2737
2734
عنوان

بد از فوت مامانم همه ترکمون کردن

320 بازدید | 17 پست

فامیل انچنانی نداشتیم ولی مردم خیلی بی وفا شدم خیلی سنگ دل شدن هیچکس دلش برامون نسوخت همه فقط تا چهلم اونم ب زور دورمون بودن عروسیم هیچکس نمیومد برقصه بهم شادباش ندادن تو جهیزیه خریدن و هیچی کمک حالمون نبودن حتی ی زنگ نزدن بگن مرده اید زنده اید دلم برای خالم و دختر عموم تنگ شده ولی ازشون بدم اومد ک انقدر تنهامون گذاشتن خانواده شوهرم اذیتم کردن هییی روزگار حتی داداشم بااینکه از همه ما بزرگتر بود گفت از ما بدش میاد خیلی اذیتمون کرد نمیدونم مامانم مارو دست کی سپرد و رفت چجوری دلش اومد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میفهمم که حالت بده ولی تا انتظار از مردم داشته باشی همینه تو برای شاد بودن و خوب زندگی کردن به هیچکسی جز خودت نیاز نداری حتما یه سری دوست  پیدا کن و باهاشون خوش بگذرون فقط. خوب نبودن برو سراغ آدمای دیگه وابسته به شخص نباش

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

ما هم همینطور

همه ترکمون کردن 

حتی خانواده مادرم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

روح مادرتون شاد عزیزم 🖤

معمولا بزرگ خانواده که فوت میشه بقیه اعضای خانواده هم کم دور هم جمع میشن... منم مادربزرگمم که فوت کرد دقیقاهمین اتفاقا افتاد و همه تنهاتر شد... 

قشنگم طول میکشه ولی روزگار انقدر تکرار میکنه تا بفهمیم دوست و رفیق و فامیل و آشنا همه کشکن 

از بدبختیت خوشحال میشن و از موفقیتت ناراحت 

تو لحظات سختی آدم همیشه تنهاترینه 

خیلی وقتا حتی پدر و مادر هم نمیتونن کاری واسه آدم کنن 

باید سعی کنیم انقدر قوی باشیم که نیاز به هیچ بنی بشری نداشته باشیم 

توکل به خدا 

به هیشکی جز خودش امید نداشته باش 

2738
هیچکس باهام دوست نمیشه 

دوست پیدا کردن یه مهارته باید بیشتر تلاش کنی

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
قشنگم طول میکشه ولی روزگار انقدر تکرار میکنه تا بفهمیم دوست و رفیق و فامیل و آشنا همه کشکن  از ...

من ک همه کارامو خودم کردم یخچالمو پر کردم جهیزیمو خریدم ولی الان فیلم عزوسیمو دیدم خیلی ب هم ریختم حوصلم سررفته هیچکس نیست برم خونش یا بیاد خونم یا حتی زنگ بزنه

هیچکس باهام دوست نمیشه 

باورت نمیشه من با هر کی صمیمی شدم یه جا بهم ضربشو زده 

من قبلا خیلی تنها بودم ولی بعد که رفتم دانشگاه دوست پیدا کردم الان میخوام دوباره برگردم به حالت تنهایی و از هیشکی انتظار نداشته باشم 

دوست فقط بدرد خوش گذرونی کوتاه میخوره 

اصلا نمیشه روش هیچ حسابی باز کرد خصوصا دخترا که خیلی بی معرفتن

من ک همه کارامو خودم کردم یخچالمو پر کردم جهیزیمو خریدم ولی الان فیلم عزوسیمو دیدم خیلی ب هم ریختم ح ...

عزیزم چ کارای سختی رو تنها انجام دادی. امیدوارم انقدر از لحاظ روحی قوی شی که حالت همیشه با خودت خوب باشه و به هیچ بنی بشری نیاز نداشته باشی 

2706