2733
2739

آیا می شود با آدمی که قبلا عاشق شده و دوست دختر داشته ازدواج کرد؟ 

چون من توی یک فیلم دیدم پسره عاشق یکی بود بعد بهش نرسیده بود بعد زن گرفته بود می خواست اون شبیه به دختره لباس بپوشه و اون رو شبیه اون عشق سابقش کرده بود. 

حالا من استرس دارم واسه خواستگارم که این طوری هست. روانشناس که رفتم گفت اتفاقا این آدما بهتر بلدن زندگی کنن ولی خب گفتم نظرات اینجا رو هم بپرسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که قبلا عاشق یکی دیگه بودم اون فوت شده خواهرزادش با اینکه میدونم من جونم هنوزم برا اون در میره ازم خواستگاری کرد من جواب رد دادم نمیدونم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2728
2740

عشق اول هیچوقت فراموش نمیشه فقط کمرنگ ترمیشه

•خیالِ بُودَنَت بِه وسعَتِ یک کِتاب شُد؛اَمااَندوه نَبُودَنَت دَریک جملِه خُلاصِه می شَوَد''تُومُتعلق بِه مَن نیستی''...ℎℴ𝓈𝓈ℯ𝒾𝓃🥲

والا دوست همسرم قبلاً عاشق یکی بود بهم نرسیدن پدر و مادرش راضی نشدن بره خواستگاری اونم الان نامزد کرده روی دختره میمیره اینقدر که دوستش داره

خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

پسری که قبلا عاشق شده دیگه نمیشه عاشق بشه شاید زن بگیره وحتی زنش ودوست داشته باشه ولی هیچ وقت اون احساسی رو که به اون دختر داشت به زنش نداره اگه مرد واقعی باشه نمیزاره گدشته اش وارد زندگیش بشه اگه هم خیلی مرد باشه اصولا هرگز ازدواج نمیکنه ولی اگه نامرد باشه به زنش خیانت میکنه وما بقی داستان

ببین من شوهرم دوست بودیم خب بعد من نمی‌دونستم قبلا عاشق دختر عموی باباش بوده بعد من و شوهرم توی دوران دوستی بودیم ک این خانم متوجه میشه و برمیگرده ب شوهرم و شوهرم منو ول می‌کنه می‌ره باهاش قدیمیای نی نی سایت یادشونه هر روز تایپیک میزدم ناله میکردم بعد ی مدت هم دختره خیانت می‌کنه شوهرم نامزدیشو باهاش بهم میزنع و برمیگرده و باهم ازدواج میکنیم الآنم شکر خدا همه چی خوبه پس بدون میشه با کسی ازدواج کرد ک حتی بهت خیانت کرده رفته با کسی ک قبلا عاشقش بوده اما سرش ک ب سنگ بخوره درست میشه

2706