2737
2739
عنوان

حکم مباشرت به قصد بارداری برای امشب چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 38 پست
خب میگن زمانی که قمر در عقرب امور تاثیر گذار- مثل ازدواج و شروع کار و خرید و بچه و ............. انج ...

اصلا نمیدنم قمر در عقرب یعنی چی 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخدایا ب اسم شیعه ج خرافاتی و ب گوش مردم بدبخت میکنن هنینان اسم شیعه رو تو اسلام بد کردن😂😂😂😂

واقعا؟😂

خودت شیعه ای ولی ب اینا میگی خرافات؟ 

واسم خیلی عجیب بود تازه شنیدم اینچیزارو 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
2740
نوزده تا هجده سالشونه بچه نیستن دیگه 

آره ولی واسه آوردن بچه خیییییلی زوده🥹🥹

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
من اهل سنتم نداریم اصلا نمیدونم قمر عقرب چیه

بلوچی 

منم سنی ام 

اول و آخر ماه قمری نباشه برای اینکه طبع بدن ب بالاترین میزان رطوبت خودش میرسه و خیلی بحثای دیگه ک الان حوصلم نیس

خدایاا ب قلمِ رحمتت ایمان دارم، زندگیم را هر طور دوست داری نقاشی کن...🧸🎀
بخدایا ب اسم شیعه ج خرافاتی و ب گوش مردم بدبخت میکنن هنینان اسم شیعه رو تو اسلام بد کردن😂😂😂😂

مسئله شیعه و سنی نیس ولی خب ما احکام مستحبی داریم ک اگه عمل کنیم بهتره برای خودمون اگه انجام بدیمم گناهی نکردیم ولی بهتر اینه انجام ندیم نموش ناخن گرفتن درشب ک الان علم به این نتیجه رسیده در شب کل کلسیم بدن نوک ناخن قرار میگیره و با اینکار مااز کلسیم بدن کم میکنیم ....

خدایاا ب قلمِ رحمتت ایمان دارم، زندگیم را هر طور دوست داری نقاشی کن...🧸🎀
آره ولی واسه آوردن بچه خیییییلی زوده🥹🥹

نمیدونم خودم  ولی حرفتون رو واسه زایمان قبول دارم چون واقعاً سخته،ولی شرایط بعضیا جوریه که میتونن مدیریت کنن مثلا من منطقه محرومم دخترا از هفت سالگی اینا بچه داری یاد میگیرن مثلا من خودم شش هفت تا بچه بزرگ کردم آخرین بچه ایی که بزرگ کردم الان سیزده سالشه 

❤️💙اللهم صل علی محمد و علی آل محمد💙❤️ 
2706