2733
2739
عنوان

سیسمونی بخرم یا نخرم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 31 پست
اتاق مهمون تخت میخواد چیکار یه تشک سبک و پتو برا مهمون کافیه جات کوچیکه دور خودتم بی خود شلوغ کردی،د ...

والا جام کوچیک نیست ما چون نمیخواستیم تا چند سال بچه دار شیم دیک یکی از اتاقارو اختصاص دادیم برا مهمان ک دیگه هی تشک اینا نندازم وقتی کسی اومد و اینکه اتاقم خالی دیده نشه حالا ن از اون استفاده کردیم ن چیزی چون نو هستش دلمم نمیاد بیرون بذارمش

مثلا چیا من نمیدونم چیا لازمه از طرفی هم نگران شلوغ شدن خونه از دست وسایلم چون خونه شلوغ پلوغ پسندم ...

ببین بچه چه ماهی دنیا میاد.. توی سرما یا گرما؟

مطابق همون فصل چیزای خیلی خلاصه بگیر

بعد به مرور بازم خرید میکنی براش

حالا که سیسمونی مفصل نمیگیری .باقی پول رو طلا بگیر..از ارزش نیافته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خب بعضی چیزا میخریم ولی نمیدونم چیا بگیرم چون بیام تخت بگیرم یا باید اینی ک دارمو بذارم بیرون ک ...

نمیشه تخت ونرده دار کنی ازش نیوفته 

تخت خیلی مهم نیست تا ۶سالم که براش بیشتراستفاده نمیشه باز باید ازبزرگه استفاده کنه من خودم تخت گرفتم حتی یبارم بچم توش نخوابوندم بااینکه جاشم جداست توپذیرایی میخوابونمش که بهش دید داشته باشم نگیرینظرم مهم نیست کریر هم نگیر خیلی استفاده نمیشه جاش براش تاب بگیر یااگه خیلی پیاده بیرون نمیری کالسکه هم نگیر

والا جام کوچیک نیست ما چون نمیخواستیم تا چند سال بچه دار شیم دیک یکی از اتاقارو اختصاص دادیم برا مهم ...

خب حیفه بیرون بندازی ولی اتاق بچه ت و از بین بردی دیگه اینم بده.من بودم وسایل میذاشتم دیوار با ضرر میفروختم ولی به هر حال اتاق مناسبی برا بچه درست میکردم.چون در نهایت باید این کارو بکنی.

2728
ببین بچه چه ماهی دنیا میاد.. توی سرما یا گرما؟ مطابق همون فصل چیزای خیلی خلاصه بگیر بعد به مرور با ...

میترسم این سیسمونی کامل نگرفتنم بشه نقل و نبات فامیل شوهر اصلا نمیدونم چیکار کنم میخوام بعد زایمان برم چند روز خونه پدرم چندروزم خونه مادرشوهرم ک کسی از فامیلشون نیاد چون اخلاقشون طوریه ک بیان همه جا سرک میکشن ک چی ب چیه بعد چند روز ی جشن تو سالن بگیرم همه اونجا بیان دیدن نظرت چیه

نمیشه تخت ونرده دار کنی ازش نیوفته  تخت خیلی مهم نیست تا ۶سالم که براش بیشتراستفاده نمیشه باز ...

ازین تابایی که به میله بارفیکس یا سقف آویزون میشه خیلیم جاگیرنبیست جنسش پارچه ایه تو جاش بزاری اندازه یه پتو جامیگیره  خیلی خوبه ولی خیلی وقتا بچم وکه بی‌خواب میشد توی اون خواب کردم

میترسم این سیسمونی کامل نگرفتنم بشه نقل و نبات فامیل شوهر اصلا نمیدونم چیکار کنم میخوام بعد زایمان ب ...

یا علی برای بستن دهن فامیل این همه خرج کنی؟؟

توام بگوسیسمونی نگرفتم  از مد میافته میخوام هر چیزی رو به وقتش به روز بگیرم  وبه جاش فلان گرم طلا گرفتم برا بچه م 

نمیشه تخت ونرده دار کنی ازش نیوفته  تخت خیلی مهم نیست تا ۶سالم که براش بیشتراستفاده نمیشه باز ...

والا من خودم شاغلم دیگ جنازم میرسه خونه عصرم جایی بخوام برم چون خستم حوصله پیاده روی ندارم ترجیحم ماشینه همیشه و همیشه مگر در مسافرتا ک قضیه فرق میکنه اما همونطور ک گفتم میترسم این ک وسایل نکیرمم بشه نقل و نبات فامیل شوهر حالا تو پیام قبلی گفتم میخوام چیکار کنم بخون نظرتو بگو بهم

2738
یا علی برای بستن دهن فامیل این همه خرج کنی؟؟ توام بگوسیسمونی نگرفتم  از مد میافته میخوام هر چی ...

والا طلا اینارو ک میگیریم حتما من چون نمیخوام خونم شلوغ بشه نمیخوام وسایل اضافی بگیرم وضعمون بد نیست میتونیم چند تا خرت و پرت بگیریم اما همونطور ک کفتم از شلوغی میترسم 

والا طلا اینارو ک میگیریم حتما من چون نمیخوام خونم شلوغ بشه نمیخوام وسایل اضافی بگیرم وضعمون بد نیست ...

پس الحمدلله وضعت خونه.. چند تا النگو پهن بگیر بنداز دستت..تا مطمئن شن طلا گرفتی 

میترسم این سیسمونی کامل نگرفتنم بشه نقل و نبات فامیل شوهر اصلا نمیدونم چیکار کنم میخوام بعد زایمان ب ...

ازخودت چرا ضعف نشون میدی  هرجور که دلت میخواد بگیرو بچین بازبخری استفاده نکنی که بدتره

اگه رسم دارین پدرت بخره ازون لحاظ میان فوضولی پولشو طلا بگیرین برای بچه

درهرصورت وقتی نیازنداری نخر اونایی که بخوان حرف بزنن راهشو پیدا میکنن درهرصورت چرت وپرتاشونو میگن

گهواره بگیر

کمد و اینچیزا بدرد نمیخوره 

بچه یه کشو داشته باشه کافیه

ولی کالسکه و کریر و روروک و این وسایلا باید داشته باشه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

بلاخرع که باید بیان خونه ات

بگو بابام پولش رو داده بهمون و جا نداشتیم واسه وسایل

خودتم الکی زجر نده

تو خونه خودت بشین قشنگ بیان دیدنی بچه واسش کادو بیارن

سالن دیگه اضافه کاریه

بلاخرع که باید بیان خونه ات بگو بابام پولش رو داده بهمون و جا نداشتیم واسه وسایل خودتم الکی زجر ند ...

اخه تازگیا تو فک و فامیل مد شده همه سالن میگیرن🤕منم میگم دیگ بگم چون سالن داریم همه میان اونجا نیاز ب خونه اومدن نیست

اخه تازگیا تو فک و فامیل مد شده همه سالن میگیرن🤕منم میگم دیگ بگم چون سالن داریم همه میان اونجا نیاز ...

اگه دوس داری میتونی بگیری

ولی برای فرار از ندیدن سیسمونی نباشه چون بلاخره میان خونه ات

در ضمن چهارتا عروسک بخر بزار تو همون اتاق مهمان همینا به چشم میاد

در واقع تو همه چی میتونی بخری جز تخت و کمد

اونم‌ ایشالا چن سال دیگه که از وسایل اتاق مهمانت خسته شدی میگیری واسه بچه ات

گهواره هم بنظر من تاشو بگیر که بعد از یه مدت بی استفادس جمع کنی بزاری کنار

2706