2737
2734

بگو

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانوما من چن ماهه نامزد کردم و دخترمم از اول کنار خودم بوده 

و تابستون عروسی میگیرم و برم رابطه ی دخترم و همسرم فوق العاده خوبه دخترم‌نمیتونه‌ازش دل بکنه از این بابت شکر خدا اوکیه 

من عاشق همسرم و‌زندگیم هستم (خدایاشکرت)🩷🌈

من عروسی میگیرم و میرم تهران برا زندگی برا خاطر شغل همسرم و تموم  تصمیمون رو گرفتیم برا دخترم ک کنارمون باشه و بهترین مدرسه اسم بنویسیمش و بفکرش هستیم 

اما 

پدرش 

گفته من اجازه نمیدم ببریش 

و‌موندم 

چیکار کنم 

برا ثبت نام مدرسه 

سناتونم بگو و اینکه پدر دخترت ایا بچه رو نمیخواد؟

من۲۹سالمه 

و دخترم میخواد بره کلاس اول 

و همسرمم 

۳۴سالشه 

پدرش هفته ای یکی دوبار دخترم و‌میبینه 

و‌دخترم خیلی وابستمه 

و‌میگه من نمیرم پیشش و ب اجبار انگار میخواد ببرتش

2740
من عروسی میگیرم و میرم تهران برا زندگی برا خاطر شغل همسرم و تموم  تصمیمون رو گرفتیم برا دخترم ک ...

وقتی شما ازدواج کردی پدرش خیلی راحت میتونه بگیرتش و حقیقتا من حقو بهش میدم خیلی سخته دخترت زیر یه سقف با ناپدری بزرگ بشه.

به پدرش بگو بیاد تکلیفشو مشخص کنه میخواد بچشو ببره یا نه تا توهم بتونی تصمیم بگیری برای مدرسه

وقتی شما ازدواج کردی پدرش خیلی راحت میتونه بگیرتش و حقیقتا من حقو بهش میدم خیلی سخته دخترت زیر یه سق ...

من نمیتونم ازش جدا بشم 

میمیرم 

همش گریه میکنم 

شرایط سختی هم داشتم 

بخاطر دخترم خیلی سختی کشیدم 

اما الان ک خوشی میبینیم و دخترم شاده و خوشحال میخواد همه چیز و خراب کنه 

منو همسرم 

تموم تمرکزمون رو‌دخترم و ایندشه کلی براش برنامه ریزی کردیم 

اما 

کسی ک تو زندگی هیچ منفعتی برا من و دخترم نداشت 

حالا میخواد دخترم و ازم دور کنه و بدون من اذیت بشه

من نمیتونم ازش جدا بشم  میمیرم  همش گریه میکنم  شرایط سختی هم داشتم  بخاطر د ...

بله متوجهم و قابل درکه

ولی خب حقیقتا شما باید براساس اولویت هاتون تصمیم گیری میکردین دخترتون یا همسرتون

یا اینکخ اگر میخواستین ازدواج کنید رسما از همسر سابق تعهد میگرفتین ک حضانت دائم بچه رو ازش میگرفتین

الان اگر بچه رو ببره به شدت روحش داغون میشه به شدت.

بله متوجهم و قابل درکه ولی خب حقیقتا شما باید براساس اولویت هاتون تصمیم گیری میکردین دخترتون یا ...

اولویت من دخترم بود و‌هست ارامشش خوشیش 

دخترم خیلی حالش خوبه و‌مشکلی نداره 

از بابای خودش بیشتر دوسش داره 

و‌شکر خدا انتخابم‌درست بوده 

خیلی ظلمه من یه بچه ی یک ساله رو‌از بچگیش بزرگ کنم و‌بدندون بکشم 

الان ک خوشبختیم 

پدرش بیاد و‌در حق من و دخترم ظلم کنه 

الان بلاتکلیف موندم مدرسه شو چیکارکنم‌

بله متوجهم و قابل درکه ولی خب حقیقتا شما باید براساس اولویت هاتون تصمیم گیری میکردین دخترتون یا ...

خیلی دنبال حضانت و‌تعهد رفتم اما راضی نشد 

خیلی شرایط سختیه دوستم امیدوارم مشکلت حل بشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷
2706