2737
2734

خاله ام اینا قراره بیان خونمون 

یه دورهمی زنونه س... منم ولوم موزیک رو دادم بالا نشستم یه میکاپ کلاسیک طور با رژ قرمز و خط چشم دنباله دار انجام دادم، گونه هامم سرخ کردم🥲 مامانم میگه چه خبررههه😅😂😂 میگم چیکار کنم واسه بیرون روم نمیشه رژ قرمز بزنم حداقل اینجا عقده گشایی کنم😅😅 

بلا تشبیه شبیه دخترای.... شدم😑😅😂😂

ولی نتیجه  بد نشد

اگه مهمونی خودمونی نبود پاک میکردم😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینم

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......
2728

چرا بیرون نمیشه رژ بزنی؟

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2740

خب به نظرم کار اشتباهی کردی اومدی اینجا گفتی چون من الان خیلی کنجکاو شدم چهرتو ببینم  

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2706