2733
2734

یا خدا ، چه مادر های عجیبی میبینم ، چجوری با این همه اضطراب می‌خواین تا کنکور و ازدواج بچه هاتون ادامه بدید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیخوام نگرانت کنم عزیزم

درکت میکنم

ولی گاهی وقتا اوتیسم تا نزدیک 2 سالگی خودشو نشون نمیده. 

کوچولوتو بسپار به خدا عزیزم. توکل کن ان‌شاءالله هیچ مشکلی براش پیش نمیاد. اگه توان مالی دارین براش عقیقه کنین. 

یا خدا ، چه مادر های عجیبی میبینم ، چجوری با این همه اضطراب می‌خواین تا کنکور و ازدواج بچه هاتون ادا ...

ادامه نمیدیم جون میکنیم خخخ ..عزیزم اوایل یه کارایی میکرد که نگرانم کرده  بود 

نمیخوام نگرانت کنم عزیزم درکت میکنم ولی گاهی وقتا اوتیسم تا نزدیک 2 سالگی خودشو نشون نمیده.  ...

یعنی بچه کاملا طبیعی و نرماله و همه مراحل رشد رو طی میکنه و یک هم عوض میشه ؟عقیقه چیه؟

2740
ادامه نمیدیم جون میکنیم خخخ ..عزیزم اوایل یه کارایی میکرد که نگرانم کرده  بود

عزیزم زوده واسه این اضطراب ها الهی که سالم وموفق باشه

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
یعنی بچه کاملا طبیعی و نرماله و همه مراحل رشد رو طی میکنه و یک هم عوض میشه ؟عقیقه چیه؟

من اینطوری شنیدم

بچه یهو شروع به عقبگرد میکنه. یعنی تا قبل ارتباط چشمی داشته بعد ارتباطه قطع میشه. یا صحبت میکرده بعد دیگه حرف نمیزنه. کلا به اوتیسم میگن درخودماندگی و واقعا برا ما مادرا ترسناکه. 

عقیقه هم یه جور قربانی کردنه. توی نت بزنی هست. البته شرایط خاصی داره. من برا هر دو پسرم انجام دادم. ولی خب الان واقعا گرون شده همه‌چی. 

خدا حفظشون کنه چقدر خوبه مادر خونسرد باشه

ممنونم مهربان ، به تجربه میگم همه چیز با آرامش حل میشه ولی با شلوغ کاری کوچک ترین چیز ها هم تبدیل دردسر میشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706