2737
2734

من خودم مذهبیم. حجاب دارم و نماز میخونم

ولی اکثر مذهبیای اطرافم آدمای خوبی نیستن خیلی خودخواه و خودبزرگ بینن..

برای یک نفرشون یک کاری انجام دادم و قرار بود پول بده بهم.. الان ۶ ماه گذشته و هنوز نداده و بهانه‌ش اینه که وضع مالی خوبی ندارم. خب اگه وضع مالی خوبی نداشتی چرا کارتو به من سپردی

یکی دیگه از بچه‌های دانشگاهم پوشیه میزنه. پروفایل مذهبی.. یه بار بهش زنگ زدم پیام دادم بابت یک کاری میخواستم راهنمایی بگیرم. کلا محل نداد! 

اولویت ها عوض شده. پیامبر میگن هر مسلمانی که روز بیدار شه و به فکر رفع مشکل برادر مسلمانش نباشه از ما نیست....

صرفا جهت دردودل...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توی هر قشری خوب و بد داریم! خوب و بد رو هم خدا تعیین میکنه

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
دقیقا دور و بر منم این مدلی هست و اتفاقا خانواده نزدیک هستن نگم چه دلی دارم از دستشون 

اکثرشون حق الناس براشون معنایی نداره

شوهرم با هر مذهبی که معامله کرده پولشو بالا کشیدن

2740
خب اون بنده‌خدا شاید واقعا الان مشکل مالی داره.

من کار براش انجام دادم. نه باهاش دوست بودم و نه آشنام بود

شما بری مغازه میگی پول ندارم؟ بری بیمارستان میگی پول ندارم؟

منم شغلم همین بود و به اون پول نیاز داشتم

اکثرشون حق الناس براشون معنایی نداره شوهرم با هر مذهبی که معامله کرده پولشو بالا کشیدن

ببین یعنی دائم استوری مذهبی میزارن دائم سفر زیارتی ولی من عید رفتم خونه ش یه من رفتم صد من برگشتم آنقدر حرف بارم کرد کاش اینها چهره دین رو خراب نکنن 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
ببین یعنی دائم استوری مذهبی میزارن دائم سفر زیارتی ولی من عید رفتم خونه ش یه من رفتم صد من برگشتم آن ...

اره فقط از دین همین چیزای ظاهری رو فهمیدن

متاسفانه خراب کردن

بله قاضی خداست ولی به نظر من خیلی بیشتر مذهبیا باید روی رفتارشون کنترل داشته باشن

خیلیا مذهبین چون خانوادشون مذهبیه! یعنی اگر خانوادشون مذهبی نبود خودشون هم مذهبی نبودن!یعنی اسلام انتخاب خودشون نیست

آدمای مذهبی خیلی بیشتر توی چشم هستن برای همینم خطاهاشون بیشتر و بزرگتر دیده میشه،درحالی که خیلیاشون واقعا درکی از کاری که میکنن ندارن!

اکثر مذهبیا قرآن رو فقط به عربی میخونن و زحمت خوندن معنی رو به خودشون نمیدن،دیگه تفسیر که بماند! اصلا نمیدونن اسلام واقعی چیه و چه شکلیه! برای همینم وقتی امام زمان بیاد خیلی از مذهبیا ریزش میکنن!

چیزی که از همه مهمتره اینه که وقتی میدونیم یه کاری بده و غلطه باید رعایت کنیم و انجامش ندیم،مهم نیست مذهبی هستیم یا نه،مهم آگاهی داشتن یا نداشتنه! بعضی مذهبی ها آگاهی ندارن از یه مسئله ای و بعضی غیر مذهبیا آگاهی دارن از اون مسئله! اگر هردوشون اون کارو انجام بدن،خدا یقه اون غیر مذهبیه رو میگیره،چون میدونسته که داره چکار میکنه

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2706