2737
2739
عنوان

بچه ها صابخونمون میتونه مارو بیرون کنه بااین شرایط??بیاین تورخدا🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 36 پست
وراث خیلی ادمای خوبین/سند تک برگ به اسم زنس ک مرده/

اخه گفتی وکالتی به نام خانوم بوده پرسیدم وکالتی به نام بودن تا اینکه سند تک برگی به نامش هست فرق داره 

ببین بابای من یک زمین رفته وکالتی به نام خواهرم زده تمام کارها رو صفر تا صد انجام داده فقط مونده خواهرم بره محضر امضا بکنه تا سند تک برگی به نامش صادر بشه خواهرم هم تنبلی میکنه اینکار رو انجام بده حالا بابام رفته سوال کرده گفته اگر دخترت نره سند تک بگیره برگی بعد از فوتت این قرارداد باطل میشه و این زمین هم وارد ارث میشه و باید پروسه قانونی طی بشه و وکیل به بابام گفته تمام قراردادها و وکالتها با فوت طرف از درجه اعتبار ساقط میشه 

برای همین گفتم 

حالا وراث آدم‌های خوبین نگران نباش نمیان همچین کاری بکنند بخوان هم انجام بدن حداقل یکسال زمان میبره

اخه گفتی وکالتی به نام خانوم بوده پرسیدم وکالتی به نام بودن تا اینکه سند تک برگی به نامش هست فرق دار ...

خب خواهرت امضا‌نکرده هنوز

ینی اگ امضام پاش باشه باز باطله؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا الان یکی از بچه ها میگه وقتی فوت شده قرارداد باطله؟؟

قرارداد باطل نیست مگر اینکه در مالکیت صاحب خانه فقط مربوط به زمان حیات او باشد که یک بحث حقوقی است و شما نباید خونه رو خالی کنید تازمانی که اونها بتونن ثابت کنند شرط بالا رو و حکم قانونی بگیرن

کاربر آقا
اخه گفتی وکالتی به نام خانوم بوده پرسیدم وکالتی به نام بودن تا اینکه سند تک برگی به نامش هست فرق دار ...

اگ نمیان بکنن پس چرا باباشون همچنین حرفی زده ما تازه سه ماهه اومدیم تواین خونه زنشم یه هفتس مرده

بد به دخترش میگم بابات اینجوری گفته میگ فشار بش اومده مااصن راجب خونه حرف نزدیم راحب یه زمین حرف زدیم نگران نباش عزیزم و…

راست گفته ینی؟؟ینی از حرف باباش خبر مداشته و حرفی نزده بودن؟؟؟

2728
خب خواهرت امضا‌نکرده هنوز ینی اگ امضام پاش باشه باز باطله؟؟

خواهرم از تنبلی نمیره محضر امضا کنه چون مثلا به ماها اعتماد داره بیخیاله اما تا سند تک برگی به نامش نشه بعد از فوت پدر اون زمین دیگه مال خواهرم نیست 

قضیه شما فرق داره من دقیق هم نمیدونم اما چون وکیل گفته بود با فوت فرد تمام قراردادها و وکالتهاش  فسخ میشه فکر میکنم قرارداد اجاره شما هم فسخ بشه اما گفتم تمام اینها مستلزم انحصار وراثت هست که وراث اختیار دهل و تصرف داشته باشن و انصار وراثت تا جاییکه من دیدم بسیار طولانیه 

تمام قراردادها با فوت از بین میرن یعنی از نظر قانونی وراث میتونند شکا رو بلند کنند  اما بحث ای ...

نه بابا انحصار وراثت کلا ۶۰ روز طول میکشه

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
اگ نمیان بکنن پس چرا باباشون همچنین حرفی زده ما تازه سه ماهه اومدیم تواین خونه زنشم یه هفتس مرده بد ...

ببین اینا اگر بین خودشون کوچکترین اختلافی داشته باشن این انحصار وراثت میره برای سالها 

یعنی خیالت راحت بشین سرجات 

اگر هم تازه توافق کنند انحصار وراثت هم انجام بشه خونه رو هم در نهایت تصمیم بگیرن بفروشن بلافاصله که مشتری نمیاد بعد هم خونه رو‌با مستاجر میفروشن یعنی قرارداد شما سرجاشه 

تمام این پروسه بالای دو سال طول میکشه 

اصلا خونه های که به وراث میرسه فروششون معمولا طول میکشه

2740
یه کم مشکوکه به هر حال هر کاری بخوان بکنن کمتر از یکسال طول نمیکشه استرس نداشته باش فقط یادت باشه ...

چیش مشکوکه؟؟اخه هنوز چهل مامانه در نیومده صحبت ارث میکنن؟؟بد دختره بمن گفت نگران نباش وازین حرفا بعدم گفت اصلا همچین صحبتی نکردیم من نمیدونم بابام چرا اینو بهت گفته

اینکه حرف شون یکی نیست زمین چه ربطی به ملک داره

چمیدونم گف اصن صحبت خونه نبوده صحبت زمین بوده من نمیدونم چرا بابام اومده اینو گفته بهتون فشار روش بوده ناراحته شاید حواس پرت شده بوده

حتی اگر بفروشن هم تا زمانی که قرارداد دارین میمونین با صاحبخونه جدید 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706