2733
2739

عروسه عموم از سر لجبازی طلاق گرفت یسال بود ازدواج کرده بودن به همه میگفت پسره خسیسه برام گوجه سبز خواستم اون لحظه نخرید یه هفته بعدش که دیگه نوبرونه نبود رفت خرید سر همون رفت قهر و دعوا مهریه رو گذاشت اجرا کامل گرفت نفقه هم گرفت جهیزیه رو هم برد بعدش پشیمون شد گفت برگردم عموم اینا قبول نکردن دوباره شروع کرد اومد جلو درشون جیغو داد آبرو ریزی که پسرشون دیونه هستو فلان الان هشت ماهی میشه دیگه کامل جدا شدن و صیغه طلاق جاری شده پسر عموم میخواد زن بگیره خبر رفته به گوش طرف رسیده زنگ زده به کل فامیل که بگید زن نگیره اگه با کسی باشه من خودمو میکشم نمیدونم دار میزنم یا میام میشینم تو خونشون نمیزارم زن بگیره در صورتی که خودش دوست پسر داره😑😐اینا گوش ندادن شب بعله برون دختره احمق رگشو زده الان بیمارستانه نمرده شکر خدا

خب وقتی طرفو دوست دارید وقتی نمیتونید بعد طلاق فراموشش کنید نمیتونید بپذیرید که طرف یروزی با کس دیگه ازدواج میکنه چرا جدا میشید ؟چرا سر چیزای بیخودی آبروی طرفو میبرید و فوری راهی دادگاه میشید مهریه اجرا میزارید جهیزیه استرداد میکنید؟ واقعا برام سواله چون نمونه مشابه رو تو نی نی سایت هم دیدم بعد طلاق هنوز چشمشون دنبال شوهر سابقه نمونه اش تایپک پربازدید که خانوم خودش حامله بود ازدواج کرده بود ولی شبه عروسیه همسر سابقش داشت گریه میکرد 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مشکل اعصاب و روان دارع خل و چل

آره سنشم کمه ۱۸ سالشه

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740
دو حالت داره یا خیلی خیلی نابالغ و خام و گیج و سردرگمت نسبت به زندگیشون و خودشون یا از نظ ...

از نظر من دهن بینن و هیجانی تصمیم میگیرن

بذارید رگشو بزنه دار بزنه.دیگه مسئول نیستن ک.این اصلا ادم زندگی نی.

خانواده دختره دست بردار نیستن ریختن جلو در خونه اینا میگن دختره چیزیش بشه از چشم شما میبینیم خانواده زن جدیده هم چشمشون ترسیده پا پس کشیدن از وصلت

بعضی وقت هاا هرچقدر ی ادم دوس داشتا باشی مجبوری طلاق بگیری مثل خوددمن 

بخاطر بی حرمتی ب پدر مادر نمیتونم کوتاه بیام 

بخاطر بی حرمتی ب خودم بخاطر این ک انسان نیستن 

کاری ب کار ادن خانوم ندارم 

کلی گفتم 

2706