2733
2739
منم دوست دارم سر زندگیم باشم حتی به بچه داشته باشم  حالا ربط داره

عزیزم تا وقتی از این روابط پوچ و غلط بیرون نیای مطمئن باش هیچ دری برات باز نمیشه 

فکر کن یکی بخواد بیاد خواستگاریت اگر بفهمه شش سال با یکی بودی اصلا پا پیش می‌ذاره ؟!

زندگی اصلی رو فدای 

روابط زودگذر و غلط نکن 

بعدا سخت پشیمون میشی 

فکر میکنی با شوهرت میتونی درد و دل کنی یا حرف بزنی سبک شی؟؟😂😂😂باید بگم سخت در اشتباهی چون دردل هاتو میکوبه تو سرت توی سرت هم نکوبه سواستفاده میکنه تغییر رفتار میده🙂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوست دارم سر زندگیم باشم حتی به بچه داشته باشم  حالا ربط داره

چند تا موضوع رو یکجا بیان کردی !

بعدشم به دل نگیر اخباری بود حرفم!!

همه‌ی این چیزایی که میخوای به خودت بستگی داره !اولا دوستی که ۵ ساله نتیجه نداشته ۵ سال دیگه هم بلاتکلیف هست و فقط اتلاف وقت 

دوما ،ازدواج‌و بچه دار شدن خیلی راحته !

سوما ،منتظر کسی نباش به دادت برسه و دستتو بگیره بلندت کنه !خداروشکر کن اختلاف سنی ت زیاد بوده به خواهر برادرت،نگفتی!!

فراموشش کن و برات تجربه شه ،به هیچ مردی هم اعتماد نکن 

امیدوارم اینده ی خوبی داشته باشی   

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   
2731
فکر میکنی با شوهرت میتونی درد و دل کنی یا حرف بزنی سبک شی؟؟😂😂😂باید بگم سخت در اشتباهی چون دردل ها ...

همینو بگو از صدتا دشمن بدترن

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   

عزیزم اینا ممکنه واسه هر کسی پیش بیاد میدونم هم زبون داشتن خوبه ولی از یه جایی به بعد یاد میگیری چیزی به کسی نگی حتی بهترین فرد زندگیت 

بابت تجاوز واقعا متاسفم تجربشو دارم و درکت میکنم سعی کن فراموش کنی 

بابت رابطه هم خوبه که میخوای کات کنی هیچ کس بدون اشتباه نیست اینم تجربه حساب کن 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
  همینو بگو از صدتا دشمن بدترن

والا بخدا اون شوهر خوبا که سنگه صبور و رفیقن با زنشون فقط تو فیلمان زندگی واقعی ازین خبرا نیست

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740