2733
2734

من زندگیم خیلی خوبه پدر مادرم خیلی خوبن و خواهر برادرم ولی فاصله ی سنیم فقط با خواهر برادرم ۲۰ ساله هیچ وقت نتونستم باهاشون راحت باشم و حرفای دلمو بزنم چون سرزنشم میکنن نتونستم بگم که شیش سال پیش بهم تجاوز شدش و بعدش با یک خری رل زدم پنج سال هم توی رابطه بودیم چون خیلی گیر میده و باید همه چیو بهش توضیح بدم داریم تموم میکنیم 

من واقعا آدم کوتاه فکری ام از این بابت ؟

نه همه آدما یه وقتایی یه راهایی رو اشتباه میرن. مهم ادامه ندادنشه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجاوز در چ حد بوده؟ واقعادچرا ب کسی حرفی نزدین چرا نرفتین شکایت کنید

چرا انقدر ساده از موضوع ب این مهمی رد میشین اه🤬

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️
2740

چررا بهت تجاوز شده؟چرا ساکت شدی تاحالا؟مگه قانون نداره مملکت ؟مقصر خودتی باید هر کی تجاوز کرده ازش شکایت میکردی

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
تجاوز در چ حد بوده؟ واقعادچرا ب کسی حرفی نزدین چرا نرفتین شکایت کنید چرا انقدر ساده از موضوع ب این ...

باا دایشش بود به صورت همزمان هنوز دخترم 

باباش سرهنگ بود منم نمیتونستم به کسی بگم پشتوانه ای نداشتم خانوادم متوجه میشدن کار به شکایت نمی‌کشید منو میکشتن

کوته فکری چون دنبال این روابطی 

تو این روابط جز رابطه ج ن س ی هیچ‌چیزی مطرح نیست 

تجاوز یه اتفاق سادو طبیعی تو این روابط . پس بیا بیرون .

کاری به بحث شرعیش ندارم 

اما فکر کن به عواقب این روابط و بدبختی هاش

مریضی های ج ن س ی و عکس و فیلم های که پسرا میگیرن و .

شش ساله با طرفی .... چه اتفاق‌هایی که نیفتاده این مدت بین تون 

.

همین امروز کات کن 

گذشته رو فراموش کن و از یه تراپیست کمک بگیر تا زندگیت برگرده رو مدار عادی

عزیز دلم همه ما اشتباه میکنیم. مهم فقط اینکه ک وقتی اشتباه میکنیم بریم ب خواهر یا مادرمون یا کسی ک باهاش صمیمی هستیم بگیم تا نزارند اشتباه بعدی رو بکنیم.

اینطور وقتا چون می‌ترسیم ب کسی نمیگیم اون وقت ی تصمیم اشتباه میگیریم و بدتر باعث گند زدن و ریدن تو زندگیمون میشه.

منم خودم ترسیدم بگم و تا آخر عمر تاوان انتخابای اشتباه بعد اون رو میدم.  زندگیم من تباه کردم.

خواهر گلم نترس و ب مادرت بگو بیشتز از این اشتباه نکن

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی

هنوز ۲۱ سالته چطور با یکی رل زدی ۵ سال تو رابطه بودی یعنی از ۱۵ سالگی؟ مگه چی میخورید انقدر دوس دارید تو سن کم دو س پسر داشته باشید 

دس بردار تو رو خدا  این دوستی ها به جز تباهی و بدبختی چیزی نداره 

درس بخون بجاش

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2706