2737
2734
عنوان

دماغ عملیا بیان

70 بازدید | 14 پست

امروز ۹روزه عمل کردم.دکتر گفته تا ۱ماه سرت ننداز پایین.من همش دارم سقفو تماشا میکنم گردن درد گرفتم دیگه.میتونم عادی سرمو نگه دارم یا هنوز باید بالارو نگاه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بابا نباید ک کلتو بگیری روی هوا، 😂 فقط عادی و رو ب جلو نگاه کن و پایین رو نگاه نکن

نمیدونم والا تو خونه کلم رو ب هوا راه میرم😂🤣😂گفتم تا شنبه ک بشه ۱۰روز اینجور باشم بعدش عادی

2738
ب پهلو از کی میتونم بخوابم

میگن تا دو ماه باید رعایت کرد اما من بعد ۱۰ روز به پهلو میخوابیدم البته سرم و خیلی کج نمیکردم فقط بدنم و 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
میگن تا دو ماه باید رعایت کرد اما من بعد ۱۰ روز به پهلو میخوابیدم البته سرم و خیلی کج نمیکردم فقط بد ...

اها مرسی.ببخش سوال زیاد میپرسم مقدار ورمی ک بعد از برداشتن آتل هست چقدش از بین میره

اها مرسی.ببخش سوال زیاد میپرسم مقدار ورمی ک بعد از برداشتن آتل هست چقدش از بین میره

نه عزیزم راحت باش بپرس‌

ورم زیاد اصلا نگران من هنوز بعد ی سال ورم دارم 

کم‌ کم اوکی میشه حتی ممکنه این ماه ورمش کم بشه ماه بعد زیاد بشه نواسان داره ولی تا ی سال طول میکشه

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
نه عزیزم راحت باش بپرس‌ ورم زیاد اصلا نگران من هنوز بعد ی سال ورم دارم  کم‌ کم اوکی میشه حتی ...

اها .مرسی ک جواب دادی.من فرم الان بینیمو دوست دارم ولی اگه کوچیک تر بشه عااالی میشه

اها .مرسی ک جواب دادی.من فرم الان بینیمو دوست دارم ولی اگه کوچیک تر بشه عااالی میشه

میشه عزیزم اصصلا نگران نباش 🥰

2706