2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قدیمی ک همه ی اسمها قدیمین ولی بعضیا پرتکرارن بعضیا فراموش شده و کمتر شنیده شده

مریم خیییییلی بشدت تکراریه تو هر خانواده و دوست و آشنا هممون دست کم ۵ تا مریم میشناسیم تو سنین مختلف بالای ۳۰ سال

دوست من خیلی قرتیه خیلیییی..خیلی به خودش میرسه شیک و پیک.. بچه تهرانم هستیم ولی بنده خدا اسمش سکینه هست... عوض کرده سالهاست و البته هیچ کس نمیدونه اسم واقعیشو منم چون شناسنامشو دیدم فهمیدم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2740
ولش😭😭😭

اسمتو بگو هیچ اسمی بد نیست ولی گاهی اینجا میگیم اسمی رو بچتون بذارید پس فردا با هم سناش خیلی فرق نکنه حرف بارت میکنن بنظرم بگو شاید یکی به خودش اومد 

الان خیلی از اسما از نظر ما عجق وجق هست ولی ۲۰ سال دیگه بین خود بچه ها کاملا اوکی هست 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

بذار همین طناز قشنگه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
این اسم بچم😂

خدا حفظش کنه قشنگه 

2706