2733
2739

لایک کن

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید زمان بگذره،اگه میخوای گریه کنی یا هرچی،جلوی خودتو نگیر،سعی کن خودتو با هرچیزی مشغول کنی حداقل روزا،شبا هم طبیعیه فکرت بره سمتش ولی در طول روز انقد فعالیت داشته باش که سر گذاشتی رو بالش بخوابی

ولی من به شدت ادم وقتی ناراحتم به روت نمیارم اما از چشمم می افتی هستم🦦
2728

پادکست های اعتماد بنفس خیلی گوش دادم

قهوه بنوشید، یک کتاب خوب بخوانید،به یک موسیقی فوق‌العاده گوش دهید و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید.شاید معنای زندگی همین باشد☕️📚🎼ŵ
2738

فقط فقط گذر زمان میتونه کمکت کنه.

باید باید این روزا بگذره 

سرتو با کار دوستات گرم کن فعلا با وجود اینکه بازم نمیشه ولی بعد ی مدت میبینی چقدر غیر مستقیم کمکت کرده.

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی

الان3 روزه کات کردم 

بنظرم حتما خودتو سرگرم کن حتمااا کار و باشگاه و... 

اصلاااا بهش فکر نکن 

تمام عکس شماره همه چیشو پاک کن و اصلا چکش نکن 

پادکست و چیزای انگیزشی و اینا تو اینستا زیاده ببین 

و فقط ب بدیاش فک کن فقط 

و تمام ویژگی بدشو و خاطرات بدشو بنویس تو کاغذ دلتنگ شدی بخون همش

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...
2706