2737
2739

سلام 

دوستان ما یه مرغ داریم ۲۰ روز پیش تخم مرغ گذاشتیم زیرش و کرچ شد.

تخم ها هم نطفه دار و سالم بودن.

اما هیچکدوم هنوز در نیومدن 

علت چیه؟ بازم باید صبر کنم؟

مرسی

..

فک کنم باید۲۱روز کامل بگذره

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

۲۹روزس فک کنم

چیه لخدا ما ۶تا تخم گذاشتیم زیرش ،۴تاش درومد

یکیش گربه پاش رفت روش له شد پاش مرد،دبشب بارون زد نم داد یکیشون زیرش مرد،یکیم صبح مرد

تازه۴تام اضافه شوهرم جوجع خرید براش

مگکلا کاره رو مخیه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

۲۱ روزه است 

ما هم داشتیم چن سال پیش 

سال اول حدود ۲۱ تا ۲۳ روز بود فک کنم جوجه های بدنیا اومدن 

سال دوم فقط یکی دوتا بدنیا اومد بقیه خفه شدن 

شب برید با چراغ قوه یا چراغ گوشی تخم مرغا رو نگاه کنید اگه سیاه شدن یعنی خفه شدن 

ولی فعلا بزارید یکی دو روز دیگه بمونه 

شد شد ، نشد خدا بزرگه :) 
2706