2733
2739

وام بچه اول چیه دیگه

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

30تومنه فک کنم من شوهرم نرفت دنبالش گف نمیخواد ارزشش نداره

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
2728
بچه اول چند سالش باشه میدن؟

از مهر400ب این طرف میدن

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
نمیدونید قطش ماهی چند بود

ن والا ولی فک کنم تا یک سال نمیخواد بدی بعدش شروع میشه 

چون قیدش زدیم تحقیق نگردیم چجوریاس

2740
تو همه چی نامردن من سه تا بچه دارم،گفتن نمیشه نرخ باروری تو شهرتون زیاده وامم نمیگیرید

کدوم شهری

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘