2737
2739
عنوان

من هیچ وقت شانس نداشتم

173 بازدید | 9 پست

اومدیم مشهد 

حرم رفتنی گوشی م خاموش شد .پیامک تماس هم برام نمیاد 

خانواده شوهر هم از اینان که زنگ نمی‌زنند به من فقط به شوهرم زنگ زدن 

جاری و مادرشوهر گفتن زنگ زدیم خاموش بود ولی من مطمئنم زنگ نزدن 

تازه حافظه ش گوشی م هم پره نتونستم عکس بگیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای خوش به سعادتت تو حرمی بیخیال بابا.عکس نگیر اصلا زنگم نزنن.هیجکدومشون مهم نیست.مهم اینه الان اونجایی امام رضا طلبیدتت.حالتو اونجا خوب کنی از هزارتا عکس و زنگ‌بهتره که.چقدر دلم‌میخواست اردیبهشت برم زیارت.نشد

2731
وااای خوش به سعادتت تو حرمی بیخیال بابا.عکس نگیر اصلا زنگم نزنن.هیجکدومشون مهم نیست.مهم اینه الان او ...

انشالله که میری 

از این ناراحتم آدم و حساب نمی کنند

انشالله که میری  از این ناراحتم آدم و حساب نمی کنند

باور کن بیشتر خانواده شوهر همینن نمیدونم داستان چیه میوفتن روی دور کل کل بی ربط با عروس.حالتو بخوای هر لحطه خراب کنی با فکر کردن به کاراشون خودتو از بین‌میبری من ۱۰ سال اینکارو کردم الان بیخیالشون شدم خودشونو میکشن حرصمو دربیارن واقعا هم‌ میارن ولی نشون نمیدم با لبخند رد میشم.مثلا همین زنگ زدن شده رفتیم مسافرت زنگ نزدن وقتی اومدیم از عمد گفتن زنگ زویم در دسترس نبودین منم میگم اه جدی؟اصلا حواسم نبود باهاتون فلان حا رفتم حرف نزدم.جواب دندون شکن تر بلد نیستم نهایتا همینجوری همونجا تمومش کنم

2740