2733
2739
من داشتم  چند بار رگ کنار چشمم باد کرد و گرفت و عضلات گردنم هم سفت شد قفل کرد که دکتر رفتم گفت ...

تو گردنت یه حالت برق گرفتگی هم داشتی وقتی دست می‌زدی

خود به خود خوب شد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همیشه اینجور میشم

همسرم ماساژ میده

البته چیزیه ک پزشکا توصیه نمیکنن و میگن عوارض داره ولی من با ماساژ حالم خوب میشه

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
من همیشه اینجور میشم همسرم ماساژ میده البته چیزیه ک پزشکا توصیه نمیکنن و میگن عوارض داره ولی من با ...

منظور ماساژ سر شونه ها هست و پشت و کمر رگا باز میشن

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
من همیشه اینجور میشم همسرم ماساژ میده البته چیزیه ک پزشکا توصیه نمیکنن و میگن عوارض داره ولی من با ...

دو طرف گردنم مثه دو تیکه تنه درخته حالت برق گرفتگی هم دارید وقتی دست میزنید ؟ 

2738
تو گردنت یه حالت برق گرفتگی هم داشتی وقتی دست می‌زدی خود به خود خوب شد؟

برق گرفتگی نمی‌دونم منظورت چیه ولی یهو می‌گرفت سفت میشد تا پشت گوشم هم درد می‌گرفت 

نبض داشت و از درد سفتیش دوشمم نمی‌تونستم تموم بدم 

بعد دکتر فشارم رو گرفت ۶ روی ۹ بود  در صورتی که فشار عادی من ۹ روی ۱۲ هست 

دو طرف گردنم مثه دو تیکه تنه درخته حالت برق گرفتگی هم دارید وقتی دست میزنید ؟ 

اره بخاطر درد زیادشه

برو دکتر اینو نباید دست بزنی

من نمیزارم ب اون حد برسه تا میخواد بدنم خشک شه درمان میکنم

اون لحظه قفل می‌کنه اصلا جون آدم میخاد بالا بیاد اونوقت  دنبال راه پزشک پسند باشیم 

اون لحظه قفل می‌کنه اصلا جون آدم میخاد بالا بیاد اونوقت  دنبال راه پزشک پسند باشیم

من یبار ب ی دکتر گفتم اینقدررررر گفت خطرناکه 😂باز کار خودمو میکنم ولی دیگ ب کسی پیشنهاد نمیدم

آخه دردی حس نمیکنم ک 

ینی گردنت قفل شده درد نداری؟ میتونی تکون بدی؟

2706