2737
2739
عنوان

دعاها سرنوشتتون رو تغییر داد؟

92 بازدید | 10 پست

دعا درگاه خدا مشکلتون رو حل کرد سرنوشتتون تغییر داد؟

یک روز اتفاقی یک جا دیدم نوشته بود

"برای خدا شرط نزار هر آنچه پیش آید خیر است"

منم تصمیم گرفتم دیگه از خدا چیزی نخوام گفتم اگه اینجوری باشه همه سختی ها بیماری اتفاقات بد مشکلاتم خیره حتما حکمتیه 

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

آیه قرآن هستش خیری درآن چیزی  است ک واقع میشود☺️

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله تغییر داد وبله قطعا الخیر فی ماوقع

تغییر بزرگ؟ یا خواسته کوچیک؟

اگه دوست دارین بگین

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 
2731
آیه قرآن هستش خیری درآن چیزی  است ک واقع میشود☺️

پس حکمت دعا کردن چیه

تغییرمیده ولی باید گناه هم نکرد وگرنه اثری نداره

من زیاد گناه نمیکنم معصوم هم نیستم اما سعیمو میکنم گناه نکنم

فعلا تاثیری ندیدم

فکر میکنم خدا داره آزمایشم میکنه یک آزمایش طولانی و سخت

تغییر بزرگ؟ یا خواسته کوچیک؟ اگه دوست دارین بگین

بله بله بزرگ مثل مرگ وزندگی.به ازدواج بافردی اصرار داشتم بعد دیدم اگ ازدواج میکردم دنیاآخرتم نابود بود بااینکه اون برد مذهبی بود.به قول آیت الله بهجت دعا از بین نمیره یااینجا بهت میدن یاآخرت پس همیشه دعاکن ولی نتیجه رو به دستای امام زمان بسپا 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740
من زیاد گناه نمیکنم معصوم هم نیستم اما سعیمو میکنم گناه نکنم فعلا تاثیری ندیدم فکر میکنم خدا داره ...

یاامتحان شماست یا لیاقتتون بیشترازخواسته هاتونه یاهم گناه مانعه توقران هست که میگه هرمصیبتی که به شمامیرسه بخاطرگناهاتونه خدابیشترشوهم میبخشه

پس حکمت دعا کردن چیه

این سوالت مث این میمونه که بگیم ما که آخرش می‌میریم پس بهتره هیچکاری نکنیم زندگی نکنی لذت نبریم کار نکنیم و....دعا ینی خواسته ینی من ی درخواستی از خداوند دارم و از اونجایی ک اطمینان دارم خداوند همیشه بهترینارو برام میخواد می‌سپارم بخودش اگ بخواد اجابت میکنه نخوادم بهترش بهم عنایت میکنه وقتایی ما ب واسطه گناهایی ک کردیم قراره ی بلاهایی سرمون بیاد ولی با دعا کردن شر اون اعمال رو کمتر میکنیم اینم ی وجهه دیگ از دعا کردن و تغییر دادن سرنوشته مونه:) 

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️