2737
2734
عنوان

کنکوری هااا

141 بازدید | 12 پست

هیچی دیدم همه دارن این تاپیک رو میزان گفتم منم بزارم🤣🤣

اما جدا از شوخی خیلی می ترسم و استرس دارم امروز همه ش تو راه دشویی بودم(گلاب به روتون) 

خیلی می ترسم اگه اون چیزی که نخوام نشه چی؟ اگه منفی زدم چی؟ 🥶😱اگه زمان رو مدیریت نکردم چی

برام دعا کنید ایشالله خدا ده برابر دعاتون رو براتون رقم بزنه

برای موفقیت کنکوری های 1403، 3 تا صلوات بفرستید ❤️

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️

چرا من استرس ندارم خیلی نگرانم. 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا من استرس ندارم خیلی نگرانم. 

سخته خیلی، اصلا فکر نمی کردم استرسش اینجوری باشه

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2731
هدفت چیه

پزشکی

⭕️ اینگونه در کنکور و سایر آزمون‌ها تست بزنید

این روش تست زنی رو اون زمان خودم کشف کردم، از بس آزمون آزمایشی داده بودیم آخرش دیدم این روش بهترین روشه. یه مدت هم بعد کنکور مشاور مراکز مشاوره کنکور بودم و همین نکات رو میگفتم خیلیا جواب گرفتن.

ببینید سوالات کنکور سه دسته هست

ساده_متوسط_سخت که درصد سوالای ساده و متوسط خیلی بیشتر از سوالای سخته

✅شما مثلا وقتی شروع میکنی تست های ادبیات رو بزنی، مثلا سوال اول پرسیده تعداد تک واژ های این جمله چندتاس؟

این یک سوال وقت گیر یا سخته اصلا نباید وقت بذاری روش، یه دایره دور سوال میکشی میری سراغ سوال بعد

سوال بعد مثلا سوال ساده ای هست جوابش میدی. سوال بعدی رو میبینی یادت نمیاد اصلا مکث نکن، دورش خط بکش برو سوال بعدی

یک دور باسرعت تا آخر سوالات عمومی میری و سوالات ساده و اونایی که بلدی رو میزنی ساعت رو نگاه میکنی میبینی کلی وقت مونده، خیلی خوشحالی که سوالات راحتو جواب دادی حالا برمیگردی از سوال اول اونایی که دورش خط کشیدی رو جواب میدی

👈 اینجا چون خیالت راحته از هر درسی یه درصدی رو زدی مخت باز میشه و خیلی سوالایی که یادت نمیومد یادت میاد و میزنی

حتی اگر در دور دوم به درس آخر که مثلا زبان است نرسیدی و وقت تموم شد، میدونی که سوالای ساده زبان رو زدی

یادم نمیره خیلیا زمان ما مثلا معارف رو ۱۰۰ زده بود به زبان نرسیده بود، چون تنظیم وقت نکرده بود

🔻سوالایی که میدونی اصلا نمیتونی جواب بدی، یا اون قسمت رو اصلا نخوندی یه ضربدر بزن کنارش که دور دوم اصلا نخونیش و وقتتو نگیره

🔻 شاید طراح سوال چند سوال پشت سرهم رو سخت قرار بده، تو این روش تست زنی اصلا گیر نمیدی بهش دور همش خط میکشی دور دوم میای سراغش

یادم‌ نمیره ۵ تا سوال اول فیزیک سخت بود دورش خط کشیدم سوالای بعدیش راحت بود زدم، دور دوم که برگشتم دیدم عجب سوالایی بوده واقعا سخت بود. حالا اگه من گیر میدادم بهشون که جواب بدم چی میشد‌؟ وقتم الکی گرفته میشد، استرس میگرفتم، سوالای راحت بعدشم نمی تونستم جواب بدم

خیلی از کنکوریا سر همین سوالا خراب کردن کنکورو

اصلا خیالیتون نباشه، در دور اول فقط هرچی بلدید رو جواب بدید. دور دوم سوالات مشکل ترو وقت بذارید

اگر دوتا گزینه رو حذف کردید و بین دو گزینه شک داشتید حتما اون سوالو جواب بدید

با آرزوی موفقیت🌹

#کنکور (قسمت ۳)

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 

کنکور اردیبهشت دیگه چیه؟؟مگه تیرماه نبود؟🤔

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
2738
⭕️ اینگونه در کنکور و سایر آزمون‌ها تست بزنید این روش تست زنی رو اون زمان خودم کشف کردم، از بس آ ...

واییییییی ممنون از راهنمایی ت حتما استفاده می کنم❤️

تیر هم که داری 

اره هدفمم بیشتر تیره اما خب اولین کنکور هستش استرس خودش رو داره💔

کنکور اردیبهشت دیگه چیه؟؟مگه تیرماه نبود؟🤔

الان کنکور شده دو تا یکی رو اردیبهشت میدیم یکی هم تیر هرکدوم بهتر بود برامون در نظر گرفته میشه

الان کنکور شده دو تا یکی رو اردیبهشت میدیم یکی هم تیر هرکدوم بهتر بود برامون در نظر گرفته میشه

چه جالب💖🌹با آرزوی موفقیت شما و همه کنکوری های عزیز 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
چه جالب💖🌹با آرزوی موفقیت شما و همه کنکوری های عزیز 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

خیلی ممنون گلم❤️