2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

البته درکناراینهایه سری خصوصیات اخلاقی هم هست که به شدت مهمه 

فقط اینهاکافی ونشانه ی خوب بودن شوهرنیست 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

هم سکه ها معقوله تازه حق طلاقم نگرفته اشتغال و تحصیل هم یه توافق ساده اس خیلی معمولیه جدی

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...
2740
من دیدم اینو واقعا چیز عجیبی نیس معمولیه کاملا

در تصنیف اموال اگ به زن ارث برسه مرد میتونه بگه به من بده؟یامنظور تصنیف فقط اموال مرده؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
یه گزینه زایمان ب عهده دامادم میذاشت دیگ‌ تکمیل تکمیل میشد

🤣🤣🤣🤣

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
هم سکه ها معقوله تازه حق طلاقم نگرفته اشتغال و تحصیل هم یه توافق ساده اس خیلی معمولیه جدی

اره بجای ۹۰تاعندالاستطاعه بنظرم حق طلاقرو میگرفت

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
یه گزینه زایمان ب عهده دامادم میذاشت دیگ‌ تکمیل تکمیل میشد

واقعا این براتون عجیبه؟ 

خیلیا اطراف خودم همین حقوق رو گرفتن مهریه حدودا همین بوده تازه بیشتر از سه کالا با دوماد بوده 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2706