2733
2739

میجوشونیم میریزیم رو پلو میخوریم

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باتخم مرغ

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

میندازی آب جوش بعد ۳۰ دقیقه درش میاری و درش باز می‌کنی . حالا مامان من یکم وسواسی هم هست یه دور تو ماهیتابه سرخش هم می‌کنه .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2738

شوید پلو درس میکنم 

بعد ماهی سرخ میکنم میریزم وسطش خیلی خوشمزه میشه

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

خودش معمولا روغن داره 

اول  که تو آب در حال جوش پنج دقیقه میزارم باشه 

بعد در آوردم روغنش رو میریزم تو ماهیتابه یکم داغ که شد خیلی کم زرد چوبه میریزم  و بوی بدش کمتر شد خود تن رو خالی میکنم تو روغنش و ده دقیقه میپزم 

خودش معمولا روغن داره  اول  که تو آب در حال جوش پنج دقیقه میزارم باشه  بعد در آوردم ...

معمولا کنارش سیب زمینی و هم نگینی با پیاز و فلفل دلمه ای تفت میدم حالت ساندویچی با سس مایونز فوق العاده میشه 

2706