2733
2734

خیلی سرفه می‌کنه چندشنبه ی خواب راحت نداره نه من ن خودش بهش دارو داره چندتا شربت ی آمپولم داد بعد از این پودر سفیدا بردم بیمارستان ک بزنن گفتن این خیلی دردش میاد خیلی اذیت کننده هست منم نزدم بنظرتون چکار کنم یعنی مامانا میدونید کدوم آمپول رو میگم؟

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

سه سالشه موقع آمپول عادی خیلی گریه می‌کنه و خودشو سفت میکنه

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سینه ش عفونت کرده امپولشو بزن 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2728
2738
من اصلا مهم نی واسم که بچم دردش بیاد یانه.مهم سلامتیش و تشخیص پزشکه.نه دلسوزی بیخود من.این دوستی خال ...

دقیقا منم

تو 1هفته 3بار ازش خون گرفتن تا مشکلش معلوم شد

اصلا مهم نبود

فقط می گفتم خوبشه سالم شه

من که اصرار ندارم تو خود مختاری🤝یا بمان☝️یا که نرو✌یا نگهت میدارم👍
برو داروخانه شربت آیورامی بگیر. سرفه رو فوری قطع میکنه.

دادم روش تاثیر نداشت دکتر عوضش کرد 

سفتریاکسون دردناکترین امپولیه که میشه به عضله زد‌.بچه های من بارها تو بیمارستان زدن چون واجب بوده.ب ...

ی دکتر بیمارستان اونجا بود کف صبر کن دوروز اگر بهتر نشد بیا بزن دکتر سه تا شربت جدید بهش داد نمی‌دونم چکار کنم فکر اینکه داره شب میشه اذیتم میکنه

اگه به طب اسلامی اعتقادداری بهش شکرسرخ با آب خنک بده شب به شب موقع خواب به اندازه۳تاحبه توآب بریز ب ...

نمیخوره اصلا

2706