2733
2739

برا اردیبهشت جداس تیر جدا کارامه ها جدا 

بازم کاراشون معلوم نیس شب میخوابن صب پا میشن ی چی میگن

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...            (کاربری دست دو نفره)   https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
این اردیبهشت درصدش وسطای خرداد میاد. بعدش نمرات خرداد بعدش تیر. بعد هرکدوم از کنکورات تراز بالاتری د ...

آها یعنی همه ترازا رو باهم جمع میکنن بعد اعلام میکنن؟؟

کنکور اردیبهشت تراز جدا داره تا اواخر خرداد درصد ها فقط اعلام میشن 

کنکور تیر تراز جدا داره اونم فکر کنم تا اواخر مرداد جواب درصد بیاد دقیق مطمعن نیستم

نهایی هم تراز جدا دارن و اونا هم اواخر مرداد معدل میاد

بعد اون کدوم کنکور تراز بیشتری داشت رو برات در نظر میگیرن و نهایی هم همون ترازی که معدل داده اما کنکور یا اردیبهشت یا تیر هرکدوم تراز بهتر بود بعد اون رتبه اعلام میشه

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2738
همه ترازا نه. هرکدوم جداگانه زمان خودش اعلام میشه و در اخر بیشترین تراز کنکور با تراز سوابق جمع میشه

نه همون منظورم رتبس اول تراز رو جدا گونه میگن بعد که اومد باهم جمع میکنن رتبه اعلام میکنن درسته دیگه؟