2733
2739

سلاملکوم😂

خوبین؟

دوستان من الان حدودا یک ساله که حس میکنم موهام خیلی کم شده و دیگه اون رشد قبلی رو نداره

کم پشت هم شده 😂

صورتم منافذ داره ، لک داره😂

چاق هم هستم و کلی مشکل دیگه بیاین راهکار هایی که تا حالا انجام دادین و جواب داده براتون رو بگین لطفا🤗

مشکلات خودتون رو هم بگین با هم حلش کنیم😙

میگف..فقد مرگ میتونه مارو از هم جدا کنه و مرگ.. دختری بود با موهای قهوه ای  و کمی زیباتر از من  

زردچوبه + روغن نارگیل+نمک

معجزه سفیدی دندونه 

امتحان کردم رفتم دیت

گفت لمینته یا کامپوزیت؟🤣

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای موهام حنا استفاده میکنم و شیر مو بعد حمام و سم مو به علاوه ماسک مو داخل حمام 

برای پوستم ضد آفتاب و سی سی کرم فارماسی 

پوست بدنم هم داخل حمام نمک بدن میزنم و بعد حمام بادی اسپلش و لوسیون بدن

2728

برای مو فقططط حنا 

هم ارزون در میاد هم شیمیایی نیست هم عوارض نداره 

یک روز درمیون تا ۲ ۳ هفته 

۲ تا ۳ قاشق حنا اگه سدر هم بگیری که چه بهتر با ۲ ۳ قاشق سدر قاطی کنید بعد با آب مخلوط کنید بزارید رو ریشه ی مو 

رو ساقه مو هم بمونه خوبه ولی یکم کثیف کاریش بیشتره و اینکه اصل همون ریشه ی موعه 

بزارید حدودا نیم ساعت بمونه

هم از ریزش جلوگیری مینه هم موخوره هم رشد مو بهتر میشه هم لطیف میشه مو 

شد شد ، نشد خدا بزرگه :) 

بخوام بگم تا صبح باید حرف بزنم😁

اولیش اینه که ورزش باعث میشه زندگیتون متحول بشه خون توی بدنتون افزایش پیذا کنه پوست و موهای بهتری خواهید داشت

به موهاتون بستنی مو بزنید اگر رنگ نکردین تاثیر عالی داره

اب زیاد بخورین

کرم درمالیفت برای تیرگی استفاده کنین

اگه طبعتون گرم نیست رزماری بزنین کف سرتون ریزش قطع میشه

قرص مولتی ویتامین بخورین

هفته ایی یه بار ماسک ورقه ایی بذارین با گوی یخی ماساژ بدین

ابرسان درماتیپیک بزنین عالیه

همین

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
زردچوبه + روغن نارگیل+نمک معجزه سفیدی دندونه  امتحان کردم رفتم دیا گفت لمینته یا کامپوزیت؟🤣

مرسی حتما امتحان میکنم 🙂با جوش شیرین هم مسواک بزنی دندونات برف میوفته فقد نباید بیشتر از ۲ دقیقه مسواک کنی 

میگف..فقد مرگ میتونه مارو از هم جدا کنه و مرگ.. دختری بود با موهای قهوه ای  و کمی زیباتر از من  
2740

چرا موهات کم شده میخندی😪

من واسه کم شدن موهام رفتم دکتد آمپول بیوتین بپانتن یه هم چین چیزی داد.هفته ای یک دونه ۶ تا از هرکدوم.با قرص سیستئین پلاس.خیلی بهتر شد.واسه جون گرفتنشم سرم بزن.موهای من خشکو فر البته.واسه منافذم هزار غلط کردم باز هست.ولی بنظرم باید نزاری زیاد پوست عرق کنه و بهداشتش رعایت بشه

بخوام بگم تا صبح باید حرف بزنم😁 اولیش اینه که ورزش باعث میشه زندگیتون متحول بشه خون توی بدنتون افز ...

من میمونم عاشق تاپیک های زیباییم😅

ورزش مثلا چه ورزشایی میکنین شما؟

آب رو هم سعی میکنم زیاد بخورم😂

روغن رزماری بزنم یا جوشوندش رو؟

مرسی😙

جدی؟ با یبار استفاده ؟

شب قبلش انجام دادم

قبل قرارم مسواک عادی زدم

اثرش تا تقریبا یه هفته موند

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌
2706