2733
2734
عنوان

یه نصیحت یا حرف به من کنکوری.. :)🍃💚

248 بازدید | 18 پست

امسال سومین کنکورمه واقعا بکوب خوندم حتی از خیلی از مراسمات زدم از دوستام و اشناهام خیلی دور شدم ولی هر سال بدتر ازسال قبل شد نتیجه ام نمیدونم مشکلش کجا بود اما تا توانم بود تلاش کردم پس فردا ینی جمعه سومین کنکورمه پر از استرسم پر از دلهره که یوقت اینم نشه من چطوری جلوی خانوادم سربلند کنم این همه وقت پشتم بودن چطور جواب طعنه های بقیه رو بدم

میشه برام از ته دلتون دعا کنین و به عنوان یه دوست یا خواهر یه نصیحت یا یه چیز دلگرم کننده بهم بگین مرسی ازتون :)💜

اخر شب بعد درسام میام میخونم

سلام عزیزم اولا برات آرزوی موفقیت میکنم 

دوما اصلا فکر حرف مردم نباش چون هر اتفاقی میفته مردم چند صباحی حرفشو میزنند بعد یادشون میره 

و اگر رتبه و رشته دلخواهتو نیاوردی برو آزاد درغیر این صورت یه رشته ای بخون ک بعد استخدامی شرکت کنی و بری سر کار

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

هرچی شد فدای سرت

میدونم که کلی استرس داری ولی بدون کنکور نه اول دنیاس و نه آخر دنیاس

کنکور یه تیکه کوچیک از گذر دنیاس که میگذره و تموم میشه

اگه به اون نتیجه ای که میخواستی نرسیدی ناراحت هیچی نباش 

کلی راه دیگه داری برای موفق شدن

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین چیزی که بهتم میگم اینه که گزینه‌هایی که شک داری نزن! نکن این کارو با خودت من نیم ساعت آخر کنکور تو جلسه خوابیدم! باورت میشه؟ خوابیدم!

رفیقم سه تا صندلی عقب تر از من بود با استرس بام گفت چیکار میکنی! گزینه‌هایی که شک داشتی رو بزن، من هم با خنده بهش گفتم چیکار میکنی! نزنی‌ها ترررر میخوره تو درصدهات بعد هم باخنده گفتم بگیربخواب باباااا نکن اینکار

نتیجه این شد که من گیاهپزشکی قبول شدم و اون ۳-۴ سال دیگه یه چیزی تو مایه های علوم معارف یا یه همچین چیزی قبول شد

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2731

امیدوارم موفق باشی 

امیدوارم همه اونایی که کلی امسال تلاش کردن از خواب خوشی و تفریحشون و از عیدشون زدن و تلاش کردن موفق شن

و به اون چیزایی که میخوان برسن

استرس و نمیشه گفت نداشت چون غیر ممکنه کلا حذف بشه کلا طبیعت آدمه تو یه شرایطی استرس داره اما کنترلش کن 

امیدوارم بهترینها برات رقم بخوره و امسال بشه از بهترین سالای زندگیت

سلام دخترم اینوبدون شماتنها نیستی، دخترمنم الان عین شماست ومن نصیحتی که به دخترم کردم گفتم مامان جان امسال هرچی قبول شدی انتخاب کن وبرووواینستابرااون چیزی که میخای چون هم سال به سال دارن سختترش میکنن شرایطو وهم عمرتوداره تلف میشه، ازطرفی این توهستی که بایدعرضه وپشت کارداشته باشی وگرنه اومدیموبهترین رشته هاروهم قبول شدی ولی اینقدرجوربزه وجنم نداشتی که گلیم خودتو بتونی ازاب بکشی بیرون چه فایده، دیدم کسی روکه معلم نهضت بوده ولی الان داره توفرمانداری ومدارس نمونه خدمت میکنه وکلی ادمای بزرگ جلوش خم وراست میشن، دیدم کسی که 5کلاس درس خونده ولی الان سمتی داره که برجی 20 تومن پول میگیره، مهم فقط پشتکارتونه پس خیای نگران نباش انشالله موفق میشین. حیف که تومملکت ما جونامونو بااسترس کنکورپیرمیکنن. توکل کن به خدانگران حرف مردمم نباش مردم همیشه یه حرفی براگفتن دارن حتی اگربهترین باشی

سلام عزیزم اولا برات آرزوی موفقیت میکنم  دوما اصلا فکر حرف مردم نباش چون هر اتفاقی میفته مردم ...

عزیزم استخدامی آموزش و پرورش تا چ سالی هست دوستم میخادعلوم تربیتی بخونه همینطور خودمم میخام بدونم؟ 

2740
اونی ک به همه گزینه هاشک داره چی 😂

🫠🫠🫠🫠

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
اونی ک به همه گزینه هاشک داره چی 😂

باز هم درصد صفر بهتر از منفی زدنه

عزیزم استخدامی آموزش و پرورش تا چ سالی هست دوستم میخادعلوم تربیتی بخونه همینطور خودمم میخام بدونم؟&n ...

هست چون خیلی کمبود معلم دارن

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
سلام عزیزم اولا برات آرزوی موفقیت میکنم  دوما اصلا فکر حرف مردم نباش چون هر اتفاقی میفته مردم ...

مرسی قشنگم 💜

ولی حرفای بعضیا ازار میده آدمو هر چقدر بخوام توجه نکنم :)

اولین چیزی که بهتم میگم اینه که گزینه‌هایی که شک داری نزن! نکن این کارو با خودت من نیم ساعت آخر کنکو ...

اشتباه من اینه که بیشترارو میزنم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم نزنم میگم شاید درست در امد

امیدوارم موفق باشی  امیدوارم همه ا ونایی که کلی امسال تلاش کردن از خواب خوشی و تفریحشون و از ع ...

مرسی قربونت برم🤍✨ 

امیدوارم برای تو هم بهترینا باشه امسال هر چی که ارزوته برات خاطره خوب شن

2706