2733
2739
عنوان

کالابرگ مادران شیرده دادن بهتون؟؟

135 بازدید | 20 پست

اگه اره میشه بگید رفتید خرید کردید یا نه؟

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم میشه بگید کجاوچطور ثبت نام کردی

ثبت نام نکردم

با گوشی سرپرست خانواده کد ستاره ۵۰۰ ستاره ۱۴۶۳ مربع رو شماره گیری کن بعد گزینه ۲ رو بزن بعدم کد ملی سرپرست رو وارد کن اگه ریخته باشن معلومه

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..
اون ديگه چيه؟ كسايي ك بچه كوچيك دارن ميدن؟تا چه سني؟چقدر؟

با همون کدی ک کالابرگ فجرانه رو دیدی اینم اگه ریخته باشن مشخصه

ب بچه های تا دوسال فک‌‌ کنم میدن

2740
مگه از چه ماهی دارن میدن؟

با کالا برگ بود منو شوهرم یارانمون جداست رو کارت من طرح مادران بود وقتی رفته بود چیزی بخره اونجا فهمید، کلا کالا برگ 3بار دادن این ماه بار آخر هست که من ی بار طرح مادران دادن 

اه چقدر از کلمه مادران شیرده بدم میاد دور از جون مگه گاوه

خب چی بگن😃

ثبت نام نکردم با گوشی سرپرست خانواده کد ستاره ۵۰۰ ستاره ۱۴۶۳ مربع رو شماره گیری کن بعد گزینه ۲ رو ب ...

برا شوهرم چند روز پیش پیام اومد برای حمایت از جوانی جمعیت ۵۹۰تومن ریختن برا کالا ولی برا یکی از اقوام که بچه شیر خوار نداره هم همین پیام رفته منظورتون همینه

ثبت نام نکردم با گوشی سرپرست خانواده کد ستاره ۵۰۰ ستاره ۱۴۶۳ مربع رو شماره گیری کن بعد گزینه ۲ رو ب ...

من زدم این کد رو برا ما 660 هزار و خورده ای واریز شده 

این همون فجرانه است یا فرق داره؟

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
با کالا برگ بود منو شوهرم یارانمون جداست رو کارت من طرح مادران بود وقتی رفته بود چیزی بخره اونجا فهم ...

فروردین اخرین کالابرگ فجرانه رو دادن تموم شد دیگه

2706