2733
2734
عنوان

ممکنه بچم سقط شده باشه؟

119 بازدید | 12 پست

یه روز بعد از ....  ۲ تا قرص ال دی باهم  خوردم که جلوگیری بشه 

امروز ۶ روز از خوردن قرص گذشت دیدم که خون ریزی دارم بخاطر چیه ؟

ممکنه بچه ام سقط شده باشه یا از اولم بار دار نبودم همش ۲۱ سالمه شرایط بچه دار شدنم ندارم لطفا راهنماییم کنید 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه قشنگم سقط که همین جوری الکی نیست دردش زیاده پوست آدم کنده میشه قشنگ از اول باردار نبودی

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2728

😞چی بگم

بستگی ب راب ط ه داره نوع پیشگیر و ... داره ک ادم احتمال بارداری هست یا نه

مصرف قرصتون هم اشتباه بوده اگر قصدت مصرف ب عنوان اورژانسی بوده

جان هر کسی که دوست دارید اول از همه برید مطالعه کنید درست و حسابی بعد برید سراغ راب ط ه با آگاهی کامل

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

عزیزم ال دی هورمون های زنانه رو بالا می‌بره

اگر حامله بوده باشی بچه نه تنها نمی‌افتاد بلکه به خاطر هورمون زنانه بالاتر ماندگار میشد 

چون حامله نبودی واسه همین پریود شدی و خون ریزی افتادی 

ال پی فقط برای پیشگیری هست وقتی یک ماه تموم مصرف کنی 

2738
😞چی بگم بستگی ب راب ط ه داره نوع پیشگیر و ... داره ک ادم احتمال بارداری هست یا نه مصرف قرصتون هم ...

عریزم من سنم کمه اطلاعاتی ندارم در این زمینه ام خجالت میکشم از مامانم بپرسم بعدم اصلا شرایط بچه دار شدن و ندارم 

اخه دو هفته پیش پریود شدم  الان بخاطر مصرف قرصه؟

آره به خاطر مصرف قرص دورت زودتر از زمان عادی شروع شد 

بین هر پریودی عادی معمولا ۲۵ تا۳۰ روز فاصلس

تو دو هفته پیش پریود بودی یعنی ۱۴ روز پیش نصف دورت گذشت قرص خوردی دو تا سه روز بعد از قرص معمولا خونریزی میگفتی که افتادی 

باید یک دوره ال دی مصرف کنی دوره تنظیم بشه باژ

عریزم من سنم کمه اطلاعاتی ندارم در این زمینه ام خجالت میکشم از مامانم بپرسم بعدم اصلا شرایط بچه دار ...

نمیخوام برنجونمت برای ازدواج و رابط ه سنت کم نبود ؟برای آگاهی از فعلی که انجام میدی سنت کمه؟!!!!!

بنا ب هر دلیلی ازدواج کردی باااااید در موردش بدونی

نیازی نیس از خانواده پرسید همین الان گوگل کن بشین دقیق مطالعه کن همه جوانبش رو ،ریز ب ریز راه های پیش گیری و اورژانسی و  ... فکر کن درمون دردته فک کن ازت امتحان میگیرن

اصلا الان هیچ، دفعه بعدی رو میخوای چه کنی؟با هر خطا ممکنه ی بچه بوجود بیاد که واقعا نمیشه سرسری گرفت خوبه میگی شرایط بچه نداری پس یا کلا باید راب طه صفر شه که نمیشه ،یا باید با اگاهی بری سمتش هم خودت هم همسرت

لطفا پستم رو با لحن شماتت وار و توبیخی نخون ، همه اینا رو گفتم تا بدونی چقدر این مسائل اهمیت داره و یکی باید بهتون بگه اینا رو

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
نمیخوام برنجونمت برای ازدواج و رابط ه سنت کم نبود ؟برای آگاهی از فعلی که انجام میدی سنت کمه؟!!!!! ب ...

بله میدونم خودمم ناراحت بودم از اینکه خدایی نکرده بچه ای باشه و سقط بشه