2737
2734
عنوان

😔حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 71 پست
این مواردی که میترسی غیر ممکن نیست فقط هم مختص شرایط ایشون و شما نیست به خودتون فرصت بدین حداقل ۲ ...

الان میگید سنی نداری که عجله نکن 

میدونم من اصلا خودم تو این فکر نبودم 

ولی خب شرایطش پیش اومد 

و اینکه بخوام صبر کنم سنمون بره بالا و ... اینجوری وابستگی بیشتر میشه و تهت فشار بیشتری قرار می‌گیریم

میخوام اگه شرایطمون بهم نمیخوره تمومش کنم 

چون هم آینده من هم آینده ایشون مسخره دست من نیس که بخوام این آقا امیدوار کنم و بعد چند سال بگم نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو دیگه خودت باید بفهمی دیگه اینکه براش اهمیت داری اینکه براش مهمی اینکه تورو به خاطر خودش میخو ...

همیشه اولویتش منم 

حرف ، حرف من بوده 

خواسته من تا حد توان انجام داده 

هدیه میخره 

خوراکی که دوس دارم میخره 

پریود میشم پاستیل میخره 

و....

الان میگید سنی نداری که عجله نکن  میدونم من اصلا خودم تو این فکر نبودم  ولی خب شرا ...

امیدوار نکن خب

خیلی رک بگو زمان باید بگذره

از کجا معلوم وابسته تر بشید؟

شاید رفتارای بدش زد بیرون و دلزده شدید

چالش هایی که پیش میاد باعث میشه خود واقعیشو بیشتر بشناسی

اگر نمیخوای زمان بگذره جواب منفی بده بره

فقطم به خاطر سن کم ( مخصوصااااا پسر زیر ۲۷سال اصلا نمیدونه چی تو زندگی میخواد)

2728

توی این چیزایی که شما توی متن تاپیک گفتی که من نشونه بدی ندیدم. ولی حتما جزئیات بیشتری به مشاورت گفتی که اینو میگه.

بنظرم چون ازدواج مبحث خیلی مهمیه، اگه ایشون هم قصد ازدواج داره و در این رابطه باهم صحبت کردید و توافق دارید، مشاوره ازدواج بصورت دوتایی رو حتما برین. خود شما هم بنظر من چند جلسه با یه مشاور خانم هم صحبت کن. قبل ازدواج هرچی پول خرج کنی، هزینه نیست، سرمایه گذاریه. خوب بررسی کن

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!

هر چی مشاور گفته من برعکسشو فکر میکنم

چون خلا عاطفی داره اتفاقا با کوچک ترین اتفاقات به وجد میاد

بنظرم مشکلی که می‌تونه به وجود بیاد اینه که ایشون بخواد شما براش مادری کنید ، کارهایی مثل مراقبت و محافظت شدید عاطفی ، اگه کنترل بشه مشکلی پیش نمیاد وگرنه انگار به جای ازدواج یه بچه به سرپرستی گرفتی

🔴🔴 کاربر آقا 🔴🔴
توی این چیزایی که شما توی متن تاپیک گفتی که من نشونه بدی ندیدم. ولی حتما جزئیات بیشتری به مشاورت گفت ...

بحثم حرف مشاوره در مورد گذشتم 

ن‌چیز دیگه نگفتم فقط گفتم من قبلا رابطه دوستی داشتم و این آقا خبر دارن 

و همین طور من از رابطه گذشته ایشون 

و جفتمون کنار اومدیم 

گفت واسه خانوم راحته ولی برا آقا نه 

آقا اولش شور و شوق داره همه چی میپذیره ولی بعد ی مدت که شوقش خوابید اون وقت.....

درصورتی که به نظر من حرفشون وقتی درسته که آقا با من وارد رابطه شده باشن و بعد از رابطه گذشته من باخبر بشن و اینجوری اون حس وابستگی دوست داشتن یا هرچیزی مانع از تصمیم گیری عقلانی بشه براشون 

ولی این آقا از قبل در جریان رابطه من بود و بعد از چند ماه به من درخواست دادن و گفتن هرکسی ی گذشته داره و مال گذشته بوده 

اما بهم گفتن اگه ی موقع اومدم و هی گفتم برام بگو از قبل و... ت  اصلا چیزی نگو همیشه از خودت خوب بگو 

هر چی مشاور گفته من برعکسشو فکر میکنم چون خلا عاطفی داره اتفاقا با کوچک ترین اتفاقات به وجد میاد ب ...

چ جوری بفهمم از من انتظار مادری کردن داره؟

من‌کلا طبق گفته اطرافیان خیلی مهربونم و خودشونم گفتن این ویژگی ایشون جذب کرده 

در صورتی که محبت کردن ایشون به من خیلی بیشتر از من به ایشونه از خرید و هدیه تا مدارا کردن و صبر کردن و کنار اومدن با اخلاق من 

2738
بحثم حرف مشاوره در مورد گذشتم  ن‌چیز دیگه نگفتم فقط گفتم من قبلا رابطه دوستی داشتم و این آقا خ ...

نه اگه فقط اینه که هیچی. چون این مسئله که برای آقایان خیلی مهمه، یک حکم کلی و قطعی نیست! برای بعضی از آقایون خیلی مهمه، برای بعضی هم مهم نیست. حالا شما باید بررسی کنید که پارتنر شما جزو کدوم دسته هست. ولی اینکه ایشون خودش قبلا ازدواج کرده، و اینکه از قبل اینکه اصلا پا پیش بذاره، کاملا خبر داشته، بعید میدونم خیلی حساسیت داشته بشه روی گذشته شما اونم بشدتی که بخواد بعدا اونقدری فکرشو مشغول کنه که زندگی مشترکتون مختل بشه!

ولی آره شما جزییات رابطه رو نباید بگید و از روابط ایشون هم جزئیات نپرسین. همینقدر که بدونه شما قبلا روابطی داشتید و چه مدت و در چه سطح بوده کافیه. راجع به علت جدایی و کیفیت رابطه هم میتونه بپرسه و اشکالی نداره جواب بدید. اما دیگه جزییات خصوصی رابطه رو به هیچ عنوان صحبت نکنید چون معمولا دردسر میشه.

همینکه شما مسأله مهم و تأثیرگذاری رو پنهان نکنید، کافیه.

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!
2706