2737
2734
عنوان

😔حالم خیلی بده

569 بازدید | 71 پست

لطفا بخونید نظرتون بگید اگه کسی تجربه ای داشته لطفا دریغ نکنه 

خانوما من ی مدته با ی آقایی به قصد ازدواج آشنا شدم 

ایشون بچه طلاق هستن ۴سالش بوده پدر و مادرش جدا شدن

و بعد پدرش ازدواج کرده و ایشون نامادری بزرگ کرده 

نامادریش زنه خوبیه اینجوری نیس که اذیتش کرده باشه ولی خب خودش دوتا پسر دارع و صدر صد اولویتش بچه ها خودشن بچه ها حدود ۱۳ سالشونه دوقلوان و پسر

ایشون به من خیلی وابسته شدن از اونجایی که مهربونم وابستگیش بیشتر شده 

من رفتم پیش مشاور که صحبت کنم و کمک کنه بهم 

اول که بهم گفت این آقا خلع عاطفی زیاد داره و هیچ وقت سیر نمیشه و کارا من به چشمش نمیاد

درصورتی که اصلا اینجوری نیس ایشون انگار منو میپرستن و هر چیزی از سمت من ایشون ذوق زده میکنه 

انگار فقط من توی این دنیام انگار مثلا تا حالا دست ندیده یا لپ ندیده ذوق میکنه و میگه وای خدا دستاشو وای چ نرمه و....

به اون آقای مشاور گفتم من قبلا رابطه دوستی با فرد دیگه داشتم و این آقا ام از گذشته من در همین حد خبر داره که با کسی بودم و خاستگارم بوده

بهم گفتن که این به شدت برام مشکل ساز میشه 

گفت این آقا الان پذیرفته ولی بعد ۲ یا ۳ سال شروع میکنه تو سرم بزنه و...

درصورتی که من با این حرف مخالفم 

چرا؟چون این آقا قبل اینکه با من وارد رابطه احساسی بشه از رابطه گذشته من خبر داشته و بعد چند ماه درخواست داد به من 

یعنی اینجوری نبود که وابسته بشه بهم و بعد متوجه رابطه من بشه و بخواد خودش مجبور کنه کنار بیاد 

اول پذیرفت و بعد اومد جلو 

خودش ام ی رابطه کوتاه مدت قبلا داشته که من حدود یک ماهه متوجه شدم 

حالا این آقا مشاور به من گفتن ایشون به درد من نمیخوره 

درسته؟آخه حرفا مشاور درسته به صورت کلی ولی وقتی میای تو رابطه نگاه میکنی میبینی نه شرایط متفاوته 

البته من اینجوری فکر میکنم 

میشه شماام کمک کنید بهم؟ دیشب تا خود صبح گریه کردم و حالم بد بود 

از بس طلاق  دیدم خودمم توی ی دفتر حقوقی کار میکنم 

روانم بهم ریخته میترسم 

هم آینده منه هم اون آقا خیلی نگرانم که ذربه ای از سمت من نخوره 

گیجم انگار تو حبابم نمیدونم چیکار کنم 

حرفا مشاور استرس انداخته به جونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم برای اولین باره که اصلا نظر مشاور رو قبول ندارم.یه مشاور دیگه برو بعد نظر هر دو تا رو مقایسه کن

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2728
سن برادراشو گفتی سن خودت و خودش رو نگفتی؟ اختلاف فرهنگی؟ مذهبی؟ مالی؟ تحصیلات؟ الآن همه اینا اوکی ...

من ۱۹ ایشون ۲۱ 

بله بقیش درسته 

فقط این خیلی منو ترسوند.. اینکه مثلا اولش ممکنه همه چیز خوب باشه بعد همه چیز داغون 

اینکه مثلا نگا خوبی الان نکنم 

اصلا دیگه از همه چی‌میترسم

یعنی هیچ‌کس تجربه ای نداشته؟

اینکه شوهرش از رابطه قبلیش باخبر باشع و کنار اومده باشه 

آخه تو جامعه امروز این دیگه مشکل بزرگی نیس من نمیدونم چیکار کنم 

با توجه به اینایی که مشاور گفته این پسر نباید ازدواج کنه تا آخر عمر چون مشکل کمبود عاطفه و محبت داشته ؟ اگه قصدتون جدی هست دو تایی با پیش یه مشاور دیگه برید ، فکر نکنم این مشاور آقا پسر رو از نزدیک حتی دیده باشه ، درسته ؟

2738

الان میگید سنی نداری که عجله نکن 

میدونم من اصلا خودم تو این فکر نبودم 

ولی خب شرایطش پیش اومد 

و اینکه بخوام صبر کنم سنمون بره بالا و ... اینجوری وابستگی بیشتر میشه و تهت فشار بیشتری قرار می‌گیریم

میخوام اگه شرایطمون بهم نمیخوره تمومش کنم 

چون هم آینده من هم آینده ایشون مسخره دست من نیس که بخوام این آقا امیدوار کنم و بعد چند سال بگم نه

با توجه به اینایی که مشاور گفته این پسر نباید ازدواج کنه تا آخر عمر چون مشکل کمبود عاطفه و محبت داشت ...

منم همینارو به مشاور گفتم 

گفتم گناهش چیه پس چیکار کنه 

گفت تو حیفی اون با یکی مث خودش ازدواج کنه 

اصلا من انتطار همچین حرفایی نداشتم با توجه به اینکه مشاور معروفی ام بودن

با توجه به اینایی که مشاور گفته این پسر نباید ازدواج کنه تا آخر عمر چون مشکل کمبود عاطفه و محبت داشت ...

دقیقا هرچی گفتم بیارمش بینید صحبت کنید بشناسید ببینید چ طوره 

گفت نه صلاح نیست 

اون مشاوره ازدواجه بعد از اینکه خواستگاری جواب مثبت دادید و..

ببین عزیزم من یه مورد خیلی نزدیک از اشنایان سراغ دارم نه تنها مادرناتنی داشته بلکه عذابش هم میداده.خانمش بهم نزدیکه همیشه میگه من اثرات سختی بچگی که نامادری داده رو در این ادم ندیدم .بستگی به طرف هم داره.خودش عاقل و فهمیده باشه.خیلیا از پدر و مادر خودشون بدتر از نامادری هم سختی دیدن چقدر همینجا تاپیک میزنن.پس ادمها رو صرف یک نقص و کمبود در خانواده یا کودکی نمیشه قضاوت کرد.در مورد روابط گذشته هم اشتباه گفته .این همه ادم از گذشته همسرشون مطلعن چه زن چه مرد و دارن قشنگ زندگی میکنن

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

تو اصلا راجب خودش توضیح ندادی راجب گذشتش گفتی!

از الانش بگو!

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2706