2733
2739

اگه گفت استرس دارم نگو کسی که خونده استرس نمیگیره اونیکه نخونده استرس میگیره خیلی ربطی نداره کنکور کلا برای دانش‌آموز استرس‌زا هست هرچقدر هم خوب خونده باشه الان روش فشاره استرس داره با این حرف تلاشش رو زیر سوال نبر!

اصلا تصویر سازی نکنید وای فلان رشته قبولی شی بری فلان دانشگاه این استرسش رو میتونه بیشتر کنه!

اعضای خانواده لطفا نشینید همش راجب کنکور حرف بزنید یه جوری هم رفتار نکنید انگار کنکوری وجود نداره بعضیا رو رفتار والدینشون حساس میشن عادی باشید لطفا

تا یه مدت قبل و بعد کنکور به هیچ وجه دوره‌ی و مهمونی نرید یا حداقل فرد کنکوری رو نبرید و مهمون هم نپذیرید چون به احتمال زیاد اطرافیان راجب کنکور صحبت میکنن استرس وارد میکنن

اگه امکانش هست همراهش برید حوزه کنکور و وقتی خارج شد از حوزه هم اونجا باشید اینجوری شاید آروم‌تر شه

اگه از آشناها کسی زنگ زد بهتون راجب کنکور چیزی گفت اصلا به اون فرد کنکور نگید فلانی زنگ زد اینجوری گفت حتی اگه چیز خوبی هم گفته باشه آرزوی موفقیت کرده باشه این استرس رو بیشتر میکنه اصلا بهش نگید

بعد کنکور هم تا چند روز گوشیش رو خاموش کنید از زنگ فامیل و آشنا در امان باشه بهتره

و لطفا اگه تو آشناهاتون کسی کنکوری هست به هیچ وجه بهش زنگ نزنید نرید ازش نپرسید چیکار کردی یه درصد فکر کنید خوب نداده با این سوال شما ممکنه حالش بد شه بهم بریزه! کلا کاری نداشته باشید به وقتش متوجه میشد چی و کجا قبول شده دانشگاه میره یا نه شهریور هم موقع اومدن نتایج نپرسید اگه قبول شه بره می‌بینید دیگه

و اگه بچه‌اتون کنکوریه و بعد کنکور حالش خوب نیست لطفا خیلی خیلی حواستون باشه بهش متاسفانه شنیدم رو بعضیا خیلی تاثیر داره و به خودشون آسیب میزنن

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
همه ک مدارا نمی کنن ب نظرم اونی ک کنکور داره باید حتی الامکان از همه دور شه تا جایی ک میتونه مخصوص ...

خب ما به اونایی که نمیدونن و باشعورن اینا رو میگیم رعایت کنن

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یه هفتس شبا نه شام درست میخورم نه ناهار مامانم یه سره رو مخمه جمعم کنکورمه 

برامون دعا کنید واقعن تلاشمو کردم دیگ همه چی بستگی به دعا و خدا داره من از جون مایه گذاشتم  

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...            (کاربری دست دو نفره)   https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
همه ک مدارا نمی کنن ب نظرم اونی ک کنکور داره باید حتی الامکان از همه دور شه تا جایی ک میتونه مخصوص ...

از مادرم مگ میشه 

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...            (کاربری دست دو نفره)   https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
2740

میشه دعا کنید قبول شم..

فردا کنکور دارم و من تلاشمو کردم!

حاجت روا بشید همگی

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️   
من یه هفتس شبا نه شام درست میخورم نه ناهار مامانم یه سره رو مخمه جمعم کنکورمه  برامون دعا کنید ...

چاره‌ای نیست جز اینکه یا صحبت کنی درک کنه یا کمتر جلو چشمش باشی کمتر حرفاشو بشنوی

خب نذار هیچکی تلاشتو قضاوت کنه  چیزایی ک بقیه میگن فقط حرفه میدونی تو با عمل بهشون ثابت کن

هیچ وقت نفهمیده منو امروز صب باهم دعوا کردیم رو مخم راه رفته بش میگم مردم مادر دارن ارومشون میکنن

اون مادر من نمک رو زخمه میگ چرا گریه میکنی چرا غر میزنی 

از مادرم مگ میشه

سعی اهمیت ندی

اوووووو دوسه تا خط اولو هستم ولی دیگه زیادی شورشو دراوردی،کنکوریه سرطان نداره ک دور ازجون

مهمونی نره مهمون نیاد

لوس بازیا چیه

منم کنکور دادم قبلا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
چاره‌ای نیست جز اینکه یا صحبت کنی درک کنه یا کمتر جلو چشمش باشی کمتر حرفاشو بشنوی

نه تو اتاق عرامو میزنم میام بیرون 

2706