2737
2734

چیکار کنم

همه دهنم زخمه

زیر زبونم

پشت لب بالا 

اطراف و زیر زبونم هر دو سمت...

دکتر رفتم میگه عفونت نکرده زخم شده در اثر ضربه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من شنیدم رب انار، ابلیمو، نمک اینا خوبه برای زخم

ولی پدرت درمیاد از شدت سوزش🥲

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

دیفین هیدرامین کامپاند توی دهنت بچرخون و تف کن.

بقیه همه سرکاریه جواب نمیده

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2738
نه بابا اینا برای آفت خوبه، نه زخم معمولی! 

چه میدونم میگن زخمو جمع میکنه

خصوصا نمک من زیاد شنیدم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

عجیبه حالا واقعا ضربه خورده ؟ اخه ضربه یجا میخوره همه دهان رو که اسیب نمیزنه. 

آب نمک و سرکه سیب خوبه واسه اینکه عفونت نکنه. 

آب و عسل ( طبیعی) هم خوبه هم واسه ترمیم زخم ها.

ان شالله زودی خوب بشی

عجیبه حالا واقعا ضربه خورده ؟ اخه ضربه یجا میخوره همه دهان رو که اسیب نمیزنه.  آب نمک و سرکه س ...

الان ابم‌ میخورم‌ از درد میخوام گریه کنم...

دلم ضعف کرده شدیدا...

چیزی نمیتونم بخورم

اشکام در اومده

2706