2733
2734

بچه م مریضه اوردمش مطب ،ممکنه ویروس دیگه ای از بچه ها که اینجان بگیره؟و حالش بدتربشه؟نگرانم

نه دیگه عزیزم نگران نباش

ان شاءالله زودتر خوب بشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند روز بخاطر کرونا پسرم بستری بود دکتر بهمون گفت بچه هارو تو راهرو زیاد نبریم و پیش همدیگه هم نباشن که دوباره ویروس جدیدبگیرن.ولی بعضیا رعایت نمیکردن.بهتره تو اتاق انتظار زیاد نگه ندارید بچه رو.بیرون منتظر باشید شوهرتون داخل بمونه هروقت نوبتش شد ببرین تو مطب

2740
مگه تیغ نمیزنن. بلد نیستم چطوریه

نه گلم اونی که تیغ میزنن حجامت هستش. شما اول رو ساق پاتون امتحان کنید وارد شدین پشتش بندازین اول سیب زمینی رو حلقه کن بزارین رو ساق پات دوسه تا چوب کبریت بچین روش مثل شمع روی کیک میزارن اونطوری بعد آتیش برن چوب کبریت هارو یه لیوان برگردن روش ملایم فشاربده تا لبهای لیوان کامل به پوستت بچسبه وقتی گرفت پوست و گوشت میاد بالا چوب کبریتها خاموش میشن بعد ۵ دقیقه انگشتت رو از کنار لبه لیوان به پوستت فشار بدی لیوان جدا میشه و میتونی چوبهارو عوض کنی بعد بازم کنارش با یکی دو سانت فاصله بازم بندازی 

سلامتی و خوشبختی دخترم