2733
2739

تواقدام هستم فرداهم موعدپریودمه هیچوقت قبل پریوداین دردرونداشتم پنج ماهه اقدامم وتواقدامم واین دردرونداشتم فقط ماه پیش وسط سیکل یه کوچولواین دردگرفت منوورفت یه دردوتیرکشیدن وحشتناک تومقعدم که نمیتونستم اون موقع حتی حرکت کنم به واژن ولگنم وتخمدانام هم میزدخیلی وحشتناک بودقبلش تخمدان چپم خیلی تیرمیکشیدوسوزش داشت بعداین دردشروع شدالان بهترشده وقطع نشدیعنی قابل تحمل ولی خیلی وحشتناک بوددردش فردامیخام پریودبشم ازترشحاتم میدونم پریودمیشم چون بیرنگ شده قبل پریودهمیشه ترشحاتم بیرنگ میشن البته کمی ترشح شیری هم باهاشون هست الان موندم این دردچیه الانم کمرم پایینش خفیف دردداره یعنی برای چیه  برای بارداریه  کیست نباشه  

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیز سنگین بلند نکردی ؟

اخرین رابطع تون کی بوده؟

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2728
 بیبی چک بذار

فرداشب میزارم ان شاالله اگه پریودنشم به نظرت برای بارداری میتونه باشه

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

من علایم پریودی داشتم رحمم تیر میکشید شدیددددد،جوری که همش چک میکردم خودمو میگفتم شدم ....ولی پری نمی‌شدم 

علایم بارداری شبیه پریودیه،برای هر کسی هم فرق داره ....مثلا من درد مقعد نداشتم .ولی سینم فوق العاده حساس شده بودو درد می‌گرفت ...ان شاالله که بارداری عزیزم

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2738
برو ی ازمایش بتابده

ان شاالله فردابی بی بزنم اگه پری نیاد

چیز سنگین بلند نکردی ؟ اخرین رابطع تون کی بوده؟

آخریش ۲۴بودبرای چی سنگین بلندنکنم

من دقیقا این درد رو وسط سیکلت دارم که به مقدم تیر میکشه خودم فکر میکنم به خاطر تخمک گذاری هست

نه گلم تایم تخمک گذاریمومیدونم ازشب عیدشروع شدتاصبح روزعیددردداشتم ولی مقعدنبودوقابل تحمل

ممکنه عزیزم بارداری قبلش علائمای عحیبی میده

نمیدونم والااخه ترشحاتم مثل قبلناکه پریودمیشدم شده فکرنکنم باشم

آخریش ۲۴بودبرای چی سنگین بلندنکنم

بلند کردن چیز سنگین موجب جابه جایی ناگهانی مثانه و رحم مبشع و درد شدید نشانه شه 

اگه بعد رابطه دردت شروع شده از پوزیشن رابطه تون بوده

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
من علایم پریودی داشتم رحمم تیر میکشید شدیددددد،جوری که همش چک میکردم خودمو میگفتم شدم ....ولی پری نم ...

من اگه امیدی داشتم ولی بااین ترشحات بیرنگ ناامیدشدم چون قبل پریودشدن ترشحاتم بیرنگ میشه واینکه تخمداناتون دوتاش دردمیکردیایکی ازمن یااین دردمیکنه یااون برای همین ناامیدشدم چون ماه پیش هم دوتاش دردمیکردخب بچه که درست بشه ازیک تخمدان میادخب ترشحات بیرنگ ودردهردوتاتخمدان هاهمین دوتاعلائم که مال پریم بودباعث شدناامیدشم که این ماهم خبری نیس

من اگه امیدی داشتم ولی بااین ترشحات بیرنگ ناامیدشدم چون قبل پریودشدن ترشحاتم بیرنگ میشه واینکه تخمدا ...

تخمدان چپ تیر کشید ،امیدت فقط به خدا باشه ،انتظار خیلی سخته ولی هیچوقت ناامید نشو خدا بزرگه ان شاالله به زودی دلت شاد میشه .

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706